Sestdien, 23.maijā Liepājā notika II Jauniešu Deju svētku koncerts “Viens apvārsnis. Tūkstošiem ceļu” .
Šajā pasākumā piedalījās arī Viļakas kultūras nama jauniešu deju kolektīvs “Bitīt matos”.
Paldies kolektīva vadītājai Diānai Astreiko!
Paldies ikvienam, kurš bija iesaistīts, lai kolektīvs “Bitīt matos” stadionā “Daugava” izpaustu latviešu skatuviskās dejas spēku, jaunību un būtu kopā ar vēl 221 kolektīvu.
Kopā koncertā piedalījās 5680 dejotāji no 222 kolektīviem, kā arī kopumā 6145 svētku dalībniekiem.
Svētkus rīkoja Latvijas Nacionālais kultūras centrs, sadarbībā ar Liepājas valstspilsētas pašvaldību un Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs.



