Ir katram roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu iet! (Rainis)

Paldies visiem Viļakas iedzīvotājiem par talkošanu- gan iestāžu, gan savu privātmāju teritorijās, gan parkā, gan estrādes teritorijā un visā pilsētā. Mēs kopā varam savu pilsētu sakopt, lai tā būtu aizvien sakoptāka un skaistāka. Ja vēl nepaspējāt talkot, tad aicinām veikt sakopšanas un labiekārtošanas darbus savas mājas pagalmā un apkārtnes teritorijā!

Liels paldies Pužulim par brīvprātīgo darbu agri pavasarī pie ezera un stadiona – ozolu vainagu veidošanas un teritorijas atbrīvošanas no krūmiem.

Liels paldies skolotājai Benitai Krištopānei ar dēlu par dāvinājumu – 6 gabalus Mandžūrijas riekstukokus un Martagonlilijas. Tika atjaunoti riekstukoku stādījumi, ejot uz Viļakas pludmali un no Pils ielas uz ezeru. Martagonlilijas tika iestādītas pie Viļakas pilsētas pārvaldes.

 Viļakas pilsētas teritorijā, kā arī uz  Viļakas ezera salas ievērosim norādi – “Ko atnesi, to aiznes!”. 

Lūdzam šķirot sadzīves atkritumus pie kapsētām, liekot kompostu kaudzē (lapas, zarus, vecās puķes, zemi), bet maisos- sadzīves atkritumus – sveces, maisiņus, vāzes, mākslīgos ziedus u.c.

Teksts un foto: Viļakas pilsētas daiļdārznieks Kristīne Rundzāne

 

Citas ziņas no šīs kategorijas

Sacenšas skrējēji

Šī gada 19.septembrī notika gadskārtējais tautas skrējiens „Rekova-Balkani-Rekova”. Šogad uz sacensībām ieradās 34 skrējēji ...

Balkanu apļi

19.jūlijā skrējēji pulcējās Šķilbēnu pagasta Balkanos, lai piedalītos tautas skrējiena „Balkanu apļi” otrajā kārtā. ...