Balvu un Viļakas iedzīvotāju zināšanai- iespējams pieteikties bioloģisko atkritumu konteineriem!

Ar 2024. gadu Latvijā ir ieviesta bioloģisko atkritumu (turpmāk – BA) dalītās vākšanas sistēma. SIA “ZAAO” darbības teritorijā pakalpojums ir obligāts daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem un uzņēmumiem pašvaldību saistošajos noteikumos noteiktajās teritorijās. Balvu novada pašvaldībā šīs teritorijas ir Balvu un Viļakas pilsētas.

Privātmāju īpašniekiem ir iespēja izvēlēties izmantot BA konteineru vai pašiem īstenot to kompostēšanu sava īpašuma teritorijā. Ja izvēle ir par labu kompostēšanai, par savu lēmumu jāinformē ZAAO, kas veidos un uzturēs mājkompostētāju reģistru.

SIA “ZAAO” atgādina, ka uzņēmumiem dalītā vākšana ir obligāta, ja radītais BA apjoms ir lielāks par 80 litriem nedēļā. Līgumu slēgšana un konteineru uzstādīšana notiks pakāpeniski.

Vairāk informācijas par bioloģisko atkritumu dalītās vākšanas sistēmu: https://www.balvi.lv/lv/jaunums/skirot-bio-logiski

Vairāk informācijas par bioloģisko atkritumu savākšanu:www.zaao.lv

Citas ziņas no šīs kategorijas

Vai tas ir labi?

1.martā  Viļakas bibliotēkas telpas pieskandināja pirmsskolas izglītības iestādes “Namiņš” audzēkņu balsis. Bibliotēkas vadītāja Rutta ...

Aizvadīts otrais rudens “krastings” Liepnas upes ielejā

10.oktobrī tika aizvadīts jau otrais rudens “krastings” Liepnas upes ielejā. Pavisam kopā pārgājienā devāmies ...

Turpmāk par ZAAO pakalpojumiem klienti saņems ikmēneša rēķinu

Izvērtējot pašreizējo SIA “ZAAO”(turpmāk tekstā ZAAO) norēķinu sistēmu, kuru līdz šim ZAAO klienti bieži ...