Par plānoto elektroapgādes pārtraukumu

Akciju sabiedrība “Sadales tīkls” rūpējoties, lai katrā Latvijas uzņēmumā un mājā būtu droša un kvalitatīva elektroapgāde, turpina veikt elektrotīkla remonta un modernizācijas darbus, kuru laikā tiks pārtraukta elektrības piegāde:

28.12.2023 laika posmā no plkst. 09:00 līdz 14:00 (atslēguma Nr. 1143164)
Adrese, nosaukums, objekta EIC kods Skaitītāja Nr Transformatoru punkta Nr. Fīdera Nr.
Eržepoles iela 79, Viļaka, Balvu nov. ŪDENSSŪKNIS 43Z-STO00810254H 5307652727 T63006 Z2
PIEVĒRSIET UZMANĪBU!

  • Vai vēlaties pasargāt elektroierīces no bojājuma?– Izslēdziet un atvienojiet jutīgās elektroierīces pirms tiek uzsākti plānotie darbi elektrotīklā. Atvienojiet elektroierīces arī pērkona negaisa laikā.
  • Vai Jūsu īpašumā ir nepieciešams lietot elektrību arī elektroapgādes pārtraukuma laikā? – Izvērtējiet iespējas ģeneratora uzstādīšanai. Vairāk informācijas mūsu mājaslapā www.sadalestikls.lv.
  • Vai esat atjaunojis savu kontaktinformāciju? Dodieties uz mūsu klientu portālu un veltiet tikai dažas minūtes, lai precizētu savu mobilā tālruņa numuru un e-pasta adresi operatīvās informācijas saņemšanai. Jūsu ērtībām klientu portāls www.e-st.lv.
  • Vai jau izmantojat mūsu digitālās kartes iespējas? Jebkurā Jums ērtā brīdī kartē varat uzzināt, kādi darbi jau notiek elektrotīklā. Informāciju atjaunojam reizi 15 minūtēs. Ātrai uzziņai www.sadalestikls.lv digitālās kartes.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinieties ar savu Korporatīvo klientu apkalpošanas vadītāju: Raimonds Bērziņš (tālr.: 29117296, e-pasts: Raimonds.Berzins@sadalestikls.lv).

Citas ziņas no šīs kategorijas

Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2019 Rekavas bibliotēkā

Aizvadītā gada rudenī Rekavas bibliotēkā 11 bērnudārza sagatavošanas grupiņu bērni (sešgadnieki un piecgadnieki) uzsāka ...

Otrā starptautiskā Erasmus + projekta “PLAE Sustainable development goals” tikšanās Grieķijā

Š.g. 24.oktobrī norisinājās otrā starptautiskā Erasmus + projekta Play, Learn, Act, Ensure Sustainable development ...