Tuvojās noslēgumam būvdarbi Rekavas vidusskolas darbnīcu ēkā

Projektā Nr. 4.2.2.0/21/A/018 “Rekavas vidusskolas darbnīcu ēkas energoefektivitātes paaugstināšana” 27.oktobrī Būvniecības informācijas sistēmā ekspluatācija tika nodota apkures sistēma. Šonedēļ ekspluatācijā tiks nodota arī ēkas vienkāršotā atjaunošana un ēkas iekšējā elektroapgādes sistēma. Pateicoties apkures sistēmas ierīkošanai, pēdējo nedēļu elektriķiem būs iespējams strādāt siltās telpās, veicot un saslēdzot visus elektrības vadus, elektrības sadali un uzliekot visās ēkas telpās lampas.

SIA “Ozolmājas” kopā ar apakšuzņēmēju SIA “Kalna nami” turpina teritorijas sakārtošanu ap ēku. Atzinīgi paveiktos būvdarbus vērtē Šķilbēnu pagasta pārvaldes vadītājs Andris Mežals. “Priecājos, ka pagastā vēl viena ēka ir sakārtota. Ļoti labi, ka ēkā ir ierīkota centrālā apkure, kura ir pieslēgta pie skolas centrālās apkures sistēmas. Esmu priecīgs, ka Rekavas vidusskolas skolēni varēs mācīties siltās un apgaismotas telpās. Ziemas sezonā piekurināt telpas ar apaļajām krāsnīm nebija iespējams un nācās skolēniem darboties vēsākās telpās. Labiekārtotās telpas motivēs audzēkņus vairāk un kvalitatīvāk pievērsties mācībām – mācību priekšmetā “Dizains un tehnoloģijas”,” pastāstīja Andris Mežals.

Būvuzraudzību nodrošina Individuālais komersants Agris Svars. Autoruzraudzību (fasādes siltināšanai un jumta nomaiņai) veic SIA “Būvdizains”, bet autoruzraudzību iekšējai elektroapgādes un apkures sistēmām veic SIA “JC stars.”

Energoefektivitātes projektu finansē Eiropas Reģionālais fonds, REACT-EU finansējums un Latvijas valsts budžets. Projekta īstenošanai līdzfinansējumu vairāk kā 40% nodrošina no Balvu novada pašvaldības budžeta.

Teksts un foto: projekta vadītāja Vineta Zeltkalne

 

Citas ziņas no šīs kategorijas

Septembris Viļakas Bērnu un jaunatnes sporta skolā

Ražīgi iesākās jaunais mācību gads Viļakas Bērnu un jaunatnes sporta skolā. 3. un 4.septembrī ...

Kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” aktivitātes Žīguru pamatskolā

Pēc divu gadu pārtraukuma Žīguru skolas skolēni atkal varēja doties ceļojumā Kultūrizglītības programmas “Latvijas ...