Turpinās būvdarbi Rekavas vidusskolas darbnīcu ēkā

2023. gada vasarā, siltajā un saulainajā septembrī sekmīgi turpinās plānotie būvdarbi projektā Nr. 4.2.2.0/21/A/018 “Rekavas vidusskolas darbnīcu ēkas energoefektivitātes paaugstināšana”.

SIA “Ozolmājas” sadarbībā ar apakšuzņēmēju SIA “Kalna nami” sekmīgi turpina darbus būvobjektā. Ikviens garāmgājējs var novērtēt Rekavas vidusskolas darbnīcu ēkas pārvērtības. Uzņēmēji ir gandrīz pabeiguši fasādes siltināšanu, tupinās darbs pie dzegu būvniecības, cokola siltināšanas un apmales izveidi ap ēku. Ēkai ir nomainīti logi un durvis. Ir nomainīts ēkai jumts, turpinās darbs pie sniega barjeru uzstādīšanas un lietus ūdens noteksistēmas izbūves. Ir sagatavotas grīdas betonēšanai, veicot grīdu betonēšanu turpinās izbūvēt ēkas iekšējo elektroapgādes sistēmu un uzsāks darbu pie apkures sistēmas izbūves. Telpu iekšējo sienu apdare nav attiecināmie izdevumi energoefektivitātes projektos, tos darbus veiks Rekavas vidusskola pakāpeniski paredzot skolas budžetā finansējumu.

Būvdarbi norit pēc plāna, ja nenotiks nekādas neparedzētas aizķeršanas, tad būvdarbus ir iespējams pabeigt pirms noslēgtā līguma termiņa. Šī gada beigās atjaunotajā ēkā varēs atsākties mācību process.

Būvdarbus veic SIA “Ozolmājas” kopā ar apakšuzņēmēju SIA “Kalna nami”. Būvuzraudzību nodrošina Individuālais komersants Agris Svars. Autoruzraudzību (fasādes siltināšanai un jumta nomaiņai) veic SIA “Būvdizains”, bet autoruzraudzību iekšējai elektroapgādes un apkures sistēmām veic SIA “JC stars.”

Energoefektivitātes projektu finansē Eiropas Reģionālais fonds, REACT-EU finansējums un Latvijas valsts budžets. Projekta īstenošanai līdzfinansējumu vairāk kā 40% nodrošina no Balvu novada pašvaldības budžeta.

Teksts un foto: projekta vadītāja Vineta Zeltkalne

“Projektu līdzfinansē REACT-EU finansējums pandēmijas krīzes seku mazināšanai”

Citas ziņas no šīs kategorijas

Izlaidums Medņevas pirmsskolas izglītības iestādē “Pasaciņa”

“Ej, mazo, bērniņ, saules takuTev baltas dienas pretī skrien.Būs vienmēr tavi mīļie blakusUn ceļš ...

Sākas traktortehnikas valsts tehnisko apskašu sezona

Ar 2021.gada martu Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra (turpmāk-VTUA) atklāj lauksaimniecības sezonas sākumu, t.i., dosies ...

Var iesniegt lauku bloku precizējumus

No šā gada 7.februāra lauksaimnieki var veikt lauku bloku un ainavu elementu precizēšanu. Precizēšanas ...