“EKO ZVANS” – piesaki elektrotehnikas izvešanu un laimē!

No 4. līdz 29. septembrim SIA “ZAAO” darbības reģionā dzīvojošie aicināti piedalīties akcijā “EKO ZVANS!”, kuras laikā telefoniski pieteikto, neizjaukto elektrisko un elektronisko iekārtu izvešana no adreses tiks veikta bez maksas. Akcijas dalībnieki piedalīsies arī vērtīgu balvu izlozē.

Lai veicinātu elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumu (EEIA) nodošanu atkritumu apsaimniekotājam, kas nodrošinās to nenonākšanu dabā un nodošanu pārstrādei, kā arī, lai vērstu uzmanību uz bojātu EEIA lietošanas bīstamību, kā arī ilgtspējīgu iekārtu iegādes nozīmīgumu, SIA “ZAAO” sadarbībā ar AS “Sadales tīkls” un SIA “Karcher” no 2023. gada 4. septembra līdz 29. septembrim organizē EEIA nodošanas akciju “EKO ZVANS!”, kurā var piedalīties ikviena SIA “ZAAO” darbības reģionā dzīvojoša fiziska vai juridiska persona.

Lai piedalītos akcijā:

  1. Pārskati, vai mājsaimniecībā ir nolietota, neizjaukta EEIA  iekārta/-as, kas darbināma ar elektrību vai baterijām, ar kopējo izmēru vismaz 60X40X40 cm.
  2. No 4. līdz 29. septembrim darba dienās no plkst. 8.00 līdz 17.00  zvani uz tālruņa numuru 26132288.
  3. Piesaki izvešanu, precizējot nododamo elektroierīču skaitu, veidu un adresi.
  4. Ja vēlies piedalīties akcijas balvu izlozē, veicot pieteikumu, sniedz atļauju un nepieciešamo informāciju reģistrācijai akcijā.
  5. Vienojoties ar SIA “ZAAO” speciālistu par izvešanas laiku, nodrošini elektrotehnikas novietošanu brīvi pieejamā vietā, ārpus telpām – pie kāpņu telpas ārdurvīm, biroja ārdurvīm, iebraucamā ceļa malā, konteineru laukumā u.tml., lai SIA “ZAAO” darbinieki var nodrošināt elektrotehnikas savākšanu (klienta klātesamība savākšanas brīdī nav nepieciešama).

Starp visiem akcijas pieteikumiem oktobra sākumā tiks veikta šādu balvu izloze:

  • CIETO GRĪDU TĪRĪTĀJS, Karcher.
  • AKUMULATORA PUTEKĻSŪCĒJS, Karcher.
  • STUMJAMA SLAUCĪŠANAS MAŠĪNA S 4 TWIN, Karcher.
  • AS “Sadales tīkls” sadzīvē noderīgas balvas.

Vēršam uzmanību, ka ikviens klients akcijā piedalās tikai vienu reizi, līdz ar to visas nododamās EEIA jāpiesaka vienā reizē! Tāpat lūdzam jau pieteikuma brīdī informēt SIA “ZAAO” speciālistu par nepieciešamību sagatavot un nosūtīt aktu kā apliecinājumu par EEIA savākšanu un nodošanu pārstrādei.

Atgādinām, ka nolietotas EEIA ikdienā bez maksas var nodot kādā no SIA “ZAAO” EKO laukumiem, (iedzīvotāji nepiedalās akcijā “EKO ZVANS!”) vai pieteikt to izvešanu no adreses, samaksājot 4,60 EUR transporta maksu, kas akcijas periodā netiek piemērota.

Akcijas nolikums www.zaao.lv

Inga Kovala Sēne
Sabiedrisko attiecību vadītāja
+371 28300726
e-pasts inga.kovala@zaao.lv
www.zaao.lv

Citas ziņas no šīs kategorijas

Ģimenes – miera un prieka osta

Svētdien, 5.septembrī Viļakas Romas katoļu baznīca tika piepildīta ar mieru un prieku, jo notika ...

Viļakas novadā darbojas Brīvprātīgā darba veicēji no ārzemēm

Jau otro gadu Viļakas jauniešu iniciatīvu centrs sadarbojas ar Balvu jauniešu biedrību „Kalmārs”, lai ...