Balvu novadā norisinājās “Mājas kafejnīcu dienas 2023”

26. un 27. augustā Balvu novadā trešo reizi norisinājās “Mājas kafejnīcu dienas” ar devīzi “Breineigs garšu un sajūtu piedzīvojums Ziemeļlatgalē”.

Sakām lielu paldies ikvienam no 16 mājas kafejnīcu saimniekiem un saimniecēm, viņu ģimenēm un draugiem par drosmi, atsaucību, ieguldīto darbu, enerģiju un viesmīlību, lai mums visiem kopā izdotos skaista un garšīga vasaras izskaņa! Paldies Sarmītei Ķirsonei-Korlašai, Ilzei Supei, Annelei Slišānei, Valentīnai Sproģei, Gunitai Laicānei, Jolantai Vjaksei, Intai Rozītei, Santai Šmitei, Sanitai Prūsei, Vijai Kuļšai, Arnitai Melbergai, Sandrai Kindzulei, Jānim Buntam, Kasparam Romanovam, Annai Lūzeniecei, Ingrīdai Supei un viņu lieliskajām komandām!

Paldies ikvienam pasākuma apmeklētājam par izrādīto lielo interesi un atzinīgajiem vārdiem un novērtējumu! Tas noteikti iedvesmo saimniekus un saimnieces darboties un kopā radīt svētkus arī turpmāk!

Mājas kafejnīcu dienas organizē   LLTA “Lauku ceļotājs” sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) un novadu pašvaldībām-reģionālajiem koordinatoriem visā Latvijā no jūlija līdz oktobrim.

Ineta Bordāne
Tūrisma organizatore
Balvu novada pašvaldības
Ziemeļlatgales biznesa  un tūrisma centrs
29272948, turisms@balvi.lv

Foto: Jānis Pastars 

 

 

Citas ziņas no šīs kategorijas

Muzejpedagoģiskā programma “1991.gada barikādes”

1991.gads bija pārmaiņu laiks, kurā tika noteikta Latvijas nākotne. Viens no spilgtākajiem notikumiem atmodas ...

Paziņojums

Viļakas pilsētas pārvalde informē, ka veicot 2023.gada maijā dzeramā ūdens kvalitātes laboratorisko pārbaudi Viļakā, ...

Noslēdzies 2021.gadā Viļakas novada domes rīkotais projektu konkurss uzņēmējiem

Neskatoties uz nedaudz neierastajiem projekta izstrādes gaitas nosacījumiem, jo konsultācijas bija iespējams saņemt tikai ...