Balvu novadā norisinājās “Mājas kafejnīcu dienas 2023”

26. un 27. augustā Balvu novadā trešo reizi norisinājās “Mājas kafejnīcu dienas” ar devīzi “Breineigs garšu un sajūtu piedzīvojums Ziemeļlatgalē”.

Sakām lielu paldies ikvienam no 16 mājas kafejnīcu saimniekiem un saimniecēm, viņu ģimenēm un draugiem par drosmi, atsaucību, ieguldīto darbu, enerģiju un viesmīlību, lai mums visiem kopā izdotos skaista un garšīga vasaras izskaņa! Paldies Sarmītei Ķirsonei-Korlašai, Ilzei Supei, Annelei Slišānei, Valentīnai Sproģei, Gunitai Laicānei, Jolantai Vjaksei, Intai Rozītei, Santai Šmitei, Sanitai Prūsei, Vijai Kuļšai, Arnitai Melbergai, Sandrai Kindzulei, Jānim Buntam, Kasparam Romanovam, Annai Lūzeniecei, Ingrīdai Supei un viņu lieliskajām komandām!

Paldies ikvienam pasākuma apmeklētājam par izrādīto lielo interesi un atzinīgajiem vārdiem un novērtējumu! Tas noteikti iedvesmo saimniekus un saimnieces darboties un kopā radīt svētkus arī turpmāk!

Mājas kafejnīcu dienas organizē   LLTA “Lauku ceļotājs” sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) un novadu pašvaldībām-reģionālajiem koordinatoriem visā Latvijā no jūlija līdz oktobrim.

Ineta Bordāne
Tūrisma organizatore
Balvu novada pašvaldības
Ziemeļlatgales biznesa  un tūrisma centrs
29272948, turisms@balvi.lv

Foto: Jānis Pastars 

 

 

Citas ziņas no šīs kategorijas

Balvu novada pašvaldības grantu konkursā atbalstītas 10 biznesa idejas

Biznesa ideju konkursa mērķis ir atbalstīt jaunos un topošos uzņēmējus biznesa uzsākšanai Balvu novadā. ...

Rekavas vidusskolas mazpulka pēcpusdiena „Rudens”

Katra mazpulka darbībā rudens ir īpašs ar to, ka notiek reģionālie Forumi, kuros mazpulcēni ...