Jaunieši iegūst prasmes, iemaņas un pieredzi

Viļakas pilsētas pārvaldē  jūnija mēnesī strādāja trīs jaunieši – Iranda, Darja un Ilards. Skolēni veica dažādus labiekārtošanas darbus Viļakā – krāsoja, stādīja puķes, ravēja, laistīja apstādījumus, uzkopa pilsētu un Ebreju kapus. Tuvojoties Līgo svētkiem, lasīja Jāņu zāles un rotāja Viļakas pilsētu. Viļakas daiļdārzniece Kristīne atzīst, ka skolēni Viļakas pilsētā centīgi strādāja, apzinīgi nāca uz darbu un ieguva arī jaunas iemaņas. Jūlija mēnesī  Viļakā strādā trīs citi  jaunieši – Ieva, Ieviņa un Georgs.

Viļakas pilsētā vasaras sezonā notiek dažādi labiekārtošanas darbi – zāles pļaušana, āra atkritumu tvertņu un soliņu uzstādīšana, pludmalē atjaunoti soliņi un galds, stādītas un laistītas puķes, kopti apstādījumi un puķu dobes, atjaunoti sapostītie un apzagtie apstādījumi, pļauti un kopti kapi, uzturētas sakoptas sabiedriskās tualetes, savākti un sašķiroti sadzīves atkritumi, Viļakas pilsētas iedzīvotājiem pastkastītēs nogādāts Balvu novada informatīvais izdevums “Balvu Novada Ziņas”, uzturēta, sakopta Viļakas ezera sala un pontonu tilts, pļaujot zāli, vācot sadzīves atkritumus, zarus un mazgājot pontonu tiltu.

Prasmes, iemaņas un pieredzi skolēni iegūst sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūras pasākumu „Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs”.

Liels Paldies visiem Viļakas pilsētas pārvaldes darbiniekiem un skolēniem par darbu, lai mūsu pilsēta būtu sakopta un skaista!

Teksts un foto: Viļakas pilsētas pārvaldes daiļdārzniece Kristīne Rundzāne

Citas ziņas no šīs kategorijas

No 29. jūnija izmaiņas reģionālo autobusu maršrutu pieturu sarakstos virzienā no Rīgas uz Balviem un Gulbeni

No šī gada 29. jūnija reģionālo autobusu pasažieriem, kuri brauks maršrutos Rīga–Balvi un Rīga–Gulbene, ...

Latgales pārgājienu dienas – 28.maijā “Balkanu kalni-Baltinava” Balvu novadā

Iespējams, labākie vasaras piedzīvojumi sākas tieši Latgales “Ezertakā”. Latgales Tūrisma asociācija šogad aizsāk jaunu ...

Paziņojums

24.martā plkst. 10.30 no Klostera ielas 1, Viļaka kursēs autobuss uz Vecumiem, Genocīda upuru ...