No 29. jūnija izmaiņas reģionālo autobusu maršrutu pieturu sarakstos virzienā no Rīgas uz Balviem un Gulbeni

No šī gada 29. jūnija reģionālo autobusu pasažieriem, kuri brauks maršrutos Rīga–Balvi un Rīga–Gulbene, kā arī Rēzekne–Balvi–Gulbene un Balvi–Litene–Gulbene, jārēķinās ar izmaiņām apkalpotajās pieturās, kas būs iekļautas kustības sarakstos. Izmaiņas tiek veiktas, lai nodrošinātu iedzīvotāju iespēju ērtāk tikt uz darbu vai vakaros mājās.

Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 7910 Rīga–Balvi vairākos reisos tiks iekļautas pieturas Vaive un Aprūpes centrs (atrodas Gulbenes novada Litenes pagastā). Turpmāk pieturu Vaive pasažieri varēs izmantot reisos, kas kursē no Balvu autoostas – plkst. 5.55 (no pirmdienas līdz sestdienai), plkst. 8.50 (katru dienu) un plkst. 13.20 (svētdienās), savukārt pieturu Aprūpes centrs – reisos plkst. 18.55 no Rīgas (kursē katru dienu) un plkst. 19.15 (piektdienās), kā arī reisos no Balviem plkst. 5.55 (no pirmdienas līdz sestdienai). Minētajā maršrutā autobusi reisos, kas plkst. 8.50 izbrauc no Balviem, nepiestās pieturās Dārzniecība un Saliņkrogs (jo trīs mēnešu laikā tajās neiekāpa un neizkāpa neviens pasažieris).

Reģionālās nozīmes maršruta nr. 7632 Rēzekne–Balvi–Gulbene reisos plkst. 13.10 no Rēzeknes un plkst. 06.05 no Gulbenes, kā arī maršruta nr. 7623 Balvi–Litene–Gulbene reisos plkst. 07.15 no Gulbenes autobusi turpmāk neapstāsies pieturā Dārzniecība, bet reģionālās nozīmes maršruta nr. 7618 Rīga–Gulbene reisos plkst. 14.15, plkst. 18.10 un plkst. 20.30 no Rīgas – pieturā Saliņkrogs.

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutos nodrošina SIA “Norma – A”. Izmaiņas Autotransporta direkcija saskaņojusi ar Vidzemes plānošanas reģionu.

Papildu informācija:
Tālr. +371 67280485
E-pasts: info@atd.lv
twitter.com/ATD_LV
facebook.com/AutotransportaDirekcija

Citas ziņas no šīs kategorijas

Projekts Nr. LVIII-069 “Popularizēt Latvijas Zaļos ceļus Rīgas, Vidzemes un Latgales reģionos”

Projekts Nr. LVIII-069 “”Popularizēt Latvijas Zaļos ceļus Rīgas, Vidzemes un Latgales reģionos” Norises vieta: ...

Ārkārtas Sociālās un veselības aprūpes jautājumu komitejas sēde

Sociālās un veselības aprūpes jautājumu komitejas priekšsēdētāja Ruta Cibule sasauc Ārkārtas Sociālās un veselības ...

Informācija vēlētājiem par parakstu vākšanas vietām un laikiem

2020.gada 16. janvārī sāksies parakstu vākšana tautas nobalsošanas ierosināšanai par Valsts prezidenta apturētajiem likumiem” ...