Uzbūvēta piebūve nemateriālā kultūras mantojama centra “Upīte” ēkai

Projektā plānotā ēkas piebūve ir uzbūvēta, ir veikta piebūves pamatu, sienu izbūve, ir uzbūvēts jumts un sastiprināts kopā ar esošās ēkas jumtu. Jaunajai piebūvei ir ielikti logi, iestājoties siltākam laikam būs iespējams veikt telpu grīdu betonēšanu un turpināt telpu iekšdarbus piebūvei. Piebūvē būs aizskatuves telpas un sanitārais mezgls māksliniekiem, darba kabinets centra vadītājam, noliktava un muzeja fondu telpa.

Būvfirma SIA “ĢL Konsultants” ir nomainījusi projektā plānotās sijas un pastiprinājusi esošās sijas. Veikta jumta pastiprinājuma izbūve virs foajē asīm, veikta esošo spāru pastiprinājuma izbūve ar koka planku, veikta metāla detaļu montāža uz esošajiem koka statņiem un koka sijām, veikta savilkšana ar vītņstieņiem un uzgriežņiem. Veiksmīgi ir noslēgusies papildus būvdarbu līguma izpilde. Būvnieks ir uzsācis 2.stāva ekspozīciju zāles izbūvi.

Turpinās kosmētiskais remonts un grīdu nomaiņa Upītes bibliotēkas telpās. Lielajā zālē uzsāksies sienu apdare, kolonnu apdare, sakārtojot sienas, grīdu un kolonnas, zālē tiks atjaunota centrālā apkure. Ir uzstādīta ventilācijas sistēma bibliotēkas telpās.

Būvuzraudzību nodrošina SIA “BaltLine Globe” un autoruzraudzības pakalpojumu sniedz SIA “VARIRAD”.

Projekta “Pašvaldības infrastruktūras attīstība, uzlabojot pakalpojumu efektivitāti “Upītes Kultūrtelpā”” īstenošanu atbalsta valsts programma un līdzfinansējumu nodrošina Balvu novada pašvaldība.

Teksts un foto: projekta vadītāja Vineta Zeltkalne

Citas ziņas no šīs kategorijas

Vecākais latgaliešu festivāls “Upītes Uobeļduorzs” iesoļo trešajā desmitgadē

Sestdien, 17. septembrī, Balvu novada Upītē jau 21. reizi izskanēs vecākais latgaliešu festivāls – ...

Jauno studentu uzņemšana Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā turpinās

Līdz 24. jūlijam pagarināta jauno studentu uzņemšana Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā (UCAK). Aicinām ikvienu ...

Viļakas novada domes ārkārtas sēde

Viļakas novada domes ārkārtas sēde  tiek sasaukta 17.12.2020.  plkst.14.30 Viļakas novada domē, Abrenes ielā ...