9.februārī “Biznesa sarunu brokastis” Balvu novada uzņēmējiem un lauksaimniekiem

Ikviens Balvu novada uzņēmējs un lauksaimnieks aicināts piedalīties Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centra rīkotajās “Biznesa sarunu brokastīs”, kas norisināsies 9.februārī plkst. 11:00 Balvos, Balvu Novada muzeja konferenču zālē.

“Biznesa sarunu brokastu” mērķis ir veicināt novada uzņēmēju tīklošanos, domapmaiņu un informēšanu par notiekošajiem procesiem novadā. Tā ir iespēja ne tikai uzzināt par pieejamiem finansējumiem uzņēmējdarbības attīstībai vai uzsākšanai, bet arī  iepazīt uzņēmīgus dažādu nozaru speciālistus, runāt un diskutēt par uzņēmējiem nozīmīgām tēmām.

Šoreiz “Biznesa sarunu brokastīs” varēs uzzināt par kopējās lauksaimniecības politikas tendencēm  no 2023. gada, kā arī šobrīd tik aktuālo e-adresi, kas no 2023. gada ir obligāta ikvienai juridiskai personai. Pasākumā klātesošos uzrunās Balvu novada pašvaldības  Domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs, kā vienmēr būs iespēja uzzināt par novada aktualitātēm un uzdot jautājumus.

Programmā:

  1. Kopējās lauksaimniecības politikas tendences no 2023. gada. Elita Mozule, Lauku atbalsta dienesta Ziemeļlaustrumu RLP vadītāja.
  1. Digitalizācijas atbalsts juridiskām personām. Andris Kucins, Latgales uzņēmējdarbības centra vadītājs
  1. E-adrese juridiskām personām – soli pa solim. Rita Ivanova, Latgales uzņēmējdarbības centra komercdarbības speciāliste

Lūdzam reģistrēt savu dalību pasākumā līdz 7. februārim plkst.15:00, aizpildot anketu: ej.uz/biznesabrokastis09  vai zvanot Mārītei Orniņai –  26355954.

Citas ziņas no šīs kategorijas

Uzsākts projekts „Viens par visiem-visi par vienu”

Biedrība „Skolēnu vecāku biedrība” sadarbībā ar Viļakas Valsts ģimnāziju īsteno projektu „Viens par visiem-visi ...

Par Latviju caur Markeliana acīm

Arī šogad, biedrība “Kalmārs” iesniedza brīvprātīgā darba projektu Nr. 2020-2-LV02-ESC11-003365 “Catch the opportunity”, lai ...

Paziņojums

Balvu teritoriālā invalīdu biedrība piedāvā ar roku regulējamas funkcionālās gultas. Gulta nāk komplektā ar ...