Ziemassvētku gaidīšanas laiks Viļakas Valsts ģimnāzijā

Adventes laikā katru pirmdienu ģimnāzijas saime pulcējās aktu zālē, lai iedegtu sveces Adventes vainagā. Pirmajā nedēļā sveci iededza skolas vadība, uzrunājot visus klātesošos par ticību gaišām domām un mierpilnu laiku. Otrajā nedēļā viesojās Viļakas pārvaldes vadītājs O.Kesks, trešajā nedēļā sveci iedza skolas padomes vecāku pārstāve L.Kokoreviča, bet ceturtajā nedēļā mīlestības sveci dedza luterāņu draudzes mācītājs M.Vaickovskis.

Mācību gada 1.semestri skolas kolektīvs noslēdza ar skaistiem svētku pasākumiem: 1. – 6.klasei notika uzvedums “Zaķu Ziemassvētki” un 7. – 12.klases jaunieši uzvedumā “Veriet plaši nama durvis, Ziemassvētki klāt” atcerējās latviskās svētku tradīcijas, rituālus un paražas.

Paldies visiem par darbu 1.pusgadā, lai veiksmīgs un radošs Jaunais gads!

Skolotāja I.Lindenberga

Citas ziņas no šīs kategorijas

PASNIEGS APLIECINĀJUMUS PAR NEMATERIĀLĀ KULTŪRAS MANTOJUMA VĒRTĪBAS IEKĻAUŠANU NACIONĀLAJĀ SARAKSTĀ

 4. decembrī plkst. 13.00 tiks pasniegti apliecinājumi par nemateriālā kultūras mantojuma vērtības iekļaušanu Latvijas ...

Kemperu salidojums Viļakā noslēdzies

No 18.līdz 21.maijam Ziemeļlatgalē, Viļakā notika nebijis pasākums-Kemperu salidojums, kurš pulcēja dalībniekus no Igaunijas, ...