Ieskaties jaunajā Balvu novada tūrisma mājaslapā www.visit.balvi.lv !

Jaunizveidotajā tūrisma vietnē www.visit.balvi.lv  vienuviet pieejama informācija par Balvu novada tūrisma piedāvājumu – naktsmītnēm, apskates saimniecībām, aktīvās atpūtas iespējām, dabas objektiem, amatnieku darbnīcām, vietām, kur ieturēt gardas maltītes un idejas maršrutiem Balvu novadā.

Informācija tūrisma vietnē tiek regulāri papildināta. Ja esi jauna tūrisma objekta vai pakalpojuma pārstāvis, sazinies ar Balvu novada tūrisma informācijas centru sociālajos tīklos, pa e-pastu turisms@balvi.lv vai zvani, raksti – 29272948, 28686600 un iesūti informāciju un publicēsim to jaunajā www.visit.balvi.lv.

Mājaslapa izstrādāta ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras atbalstu. Balvu novada pašvaldība 2022.gada 12.maijā ir noslēgusi līgumu Nr SKV-TL-2022/12  ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

Informāciju sagatavoja:
Ineta Bordāne
Tūrisma organizatore
Ziemeļlatgales Biznesa un tūrisma centrs
29272948, turisms@balvi.lv

Citas ziņas no šīs kategorijas

Sesto raidījumu “Latvijas ciemi – autoveikalam pa pēdām” skatieties jau 19.decembrī!

Latgales reģionālā televīzija turpina raidījumu ciklu “Latgales ciemi – autoveikalam pa pēdām” arī šogad. ...

Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēde

Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētāja Aija Mežale sasauc ārkārtas Izglītības, kultūras un sporta ...

Domes sēde

Balvu novada Domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs sasauc domes sēdi 2022.gada 26.maijā (ceturtdien), plkst.09.00.  Sēde notiks klātienē Bērzpils ielā ...