7. septembrī “Biznesa sarunu brokastis” Balvu novada uzņēmējiem

Ikviens Balvu novada uzņēmējs un lauksaimnieks aicināts piedalīties Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centra rīkotajās “Biznesa sarunu brokastīs”, kas norisināsies 7. septembrī no plkst.11 līdz 13 “Kureti Cafe” Balvos.

“Biznesa sarunu brokastu” mērķis ir veicināt novada uzņēmēju tīklošanos, domapmaiņu un informēšanu par notiekošajiem procesiem novadā. Tā būs iespēja ne tikai uzzināt par pieejamiem finansējumiem uzņēmējdarbības attīstībai vai uzsākšanai, bet arī  iepazīt uzņēmīgus dažādu nozaru speciālistus, runāt un diskutēt par uzņēmējiem nozīmīgām tēmām.

Pasākumā klātesošos uzrunās Balvu novada pašvaldības  Domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs, būs iespēja uzzināt aktualitātes par pieejamo finansējumu Latgales uzņēmējiem un lauksaimniekiem, iepazīsim novada uzņēmēju pieredzi  saules paneļu uzstādīšanā un prezentāciju no jaunās alus ražotnes “Rols ols”, kā arī citas aktuālas tēmas.

Programmā:

  1. Balvu novada biznesa aktualitātes un svarīgākie notikumi.

Sergejs Maksimovs,  Balvu novada domes priekšsēdētājs,
Mārīte Orniņa, Ziemellatgales biznesa un tūrisma centra vadītāja.

  1. Aktuālais pieejamais finansējums uzņēmumiem – biznesa attīstībai vai biznesa uzsākšanai. Ieskats valsts atbalsta programmā “Privātmāju energoefektivitāte un saules paneļi” un plānotajā energoefektivitātes programmā uzņēmējiem.

Olita Untāla,   Valsts attīstības finanšu institūcija Altum Vidzemes reģiona vadītāja

  1. Ieskats saules paneļu uzstādīšanas praktiskajos aspektos, uzņēmēja pieredzes stāsts.
  2. Sarunas un diskusijas pie kafijas tases.
  3. Alus darītavas “Rols ols” degustācija.

Lūdzam reģistrēt savu dalību pasākumā līdz 6.septembrim plkst.15:00, aizpildot anketu: ej.uz/biznesabrokastis07 vai zvanot Mārītei Orniņai –  26355954.

Citas ziņas no šīs kategorijas

Atvērta pieteikšanās mācībām pieaugušajiem ES fondu projektā

Šodien, 27. janvārī, sākas pieteikšanās Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu ...

Realizēts projekts “Grants seguma ceļa “Upīte – Nikolajevka” pārbūve Viļakas novada Šķilbēnu pagastā”

Viļakas novada dome ir realizējusi projektu Nr.19-07-A00702-000095 “Grants seguma ceļa “Upīte – Nikolajevka” pārbūve ...

Viļakas muzeja digitālā izstāde “Marienhauzenai 730”

Viļakas muzejs piedāvā interesentiem uz mirkli apstāties Viļakas vēsturiskajās pieturās un atcerēties notikumus, cilvēkus, ...