Līgo svētki Viļakā izskanējuši!

Baltajā Viļakas brīvdabas estrādē šajos svētkos ar Aivara Bankas izrādi “Visi radi kopā”  skatītājus sagaidīja Medņevas dramatiskais kolektīvs “Savējie”. Jāatzīmē, ka izrāde Latvijas Amatierteātru Brīvdabas izrāžu festivālā “VEZUMS 2022” Ludzā tika nominēta kā labākā izrāde. Vairāk nekā pusotru stundu ar interesi varēja sekot līdzi radu gaitām un dzīvesstāstiem, bija daudz smieklu un aplausu.

Kā jau Līgo vakaram pienākas, tika godināti aktieri Līga un Jānis, kopā ar folkloras kopu “Atzele”, muzikantu kapelu “Atzele” un etnogrāfisko ansambli “Abrenīte”  krietni dziedāts un, protams, iedegts kārtīgs svētku ugunskurs, bet visiem dejotgribētājiem līdz jaunas dienas gaismai bija iespēja lustēties gulbeniešu – grupas “Vilx” – mūzikas pavadījumā.

Sakām paldies visiem Medņevas dramatiskā kolektīva “Savējie” aktieriem un režisorei Valentīnai Kaļānei par lielisko sniegumu! Jūs radījāt īstu svētku sajūtu un dāvājāt mums daudz pozitīvu emociju!

Sakām paldies folkloras kopas “Atzele” un etnogrāfiskā ansambļa “Abrenīte” dziedātājām Evitai Zarembai un Intai Adamovai par skaistajiem vainagiem, ko dāvināja aktieriem Līgai un Jānim!

Teksts –  pasākumu organizatore S. Kupriša

Foto – pasākumu vadītājs Zintis Dvinskis

Citas ziņas no šīs kategorijas

Aktīvo iedzīvotāju un Sabiedrības integrācijas fondi piedāvā atbalsta iespējas NVO iesaistei Ukrainas krīzes situācijas risināšanā

Aktīvo iedzīvotāju fonds (AIF) sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu (SIF) aicina uz semināru par ...

Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēde

Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētāja Aija Mežale sasauc Izglītības, kultūras un sporta jautājumu ...

INFORMĀCIJA PAR PAŠVALDĪBU VĒLĒŠANĀM 5.JŪNIJĀ

2021.gada 5.jūnijā Latvijā norisināsies pašvaldību vēlēšanas. Pašvaldību domes tiks vēlētas 41 vēlēšanu apgabalā – ...