Aizvadīts aktīvās atpūtas tūrisma pasākums “Starts vasarai Viļakā”

28.maijā ar dažādām aktivitātēm, interesanti un aizraujoši tika pavadīta diena pasākumā “Starts vasarai Viļakā”, aktīvās atpūtas vietā “Ezertūre”, lai kopā uz starta līnijas ielektu vasarā un iepazītu daudzveidīgo aktīvās atpūtas tūrisma piedāvājumu, ko piedāvā Balvu novada aktīvisti un tūrisma uzņēmēji.

Pasākuma apmeklētājus netraucēja nepatstāvīgie laikapstākļi, lai aktīvi iesaistītos daudzveidīgajās aktivitātēs. Apmeklētājiem jau no paša rīta bija iespēja iegādāties vietējos labumus mājražotāju un amatnieku tirdziņā. Pasākumu lustīgi atklāja – bērnu vokālais ansamblis “Pogas” un Viļakas kultūras nama kolektīvs ar franču tūristu priekšnesumu. Interesenti un aktīvās atpūtas cienītāji varēja izmēģināt spēkus ģimeņu un tautas orientēšanās sacensībās, kur varēja piedalīties gan individuāli, gan ģimenes komandas. Kā arī visas dienas garumā no plkst. 10.00 līdz 16.00 darbojās dažādas radošās darbnīcas, meistarklases un sportiskās aktivitātes. Visiem bija iespēja uzspēlēt kādu lielformāta spēli, kopā ar “Sajūtu pļavām” iemēģināt prasmes sveču un ziepju pagatavošanā, iepazīt augus un uzņemt vitamīnus “Meža labuma ciema” piedāvātajā darbnīcā “Pavasaris uz šķīvja”, kā arī visiem pasākuma apmeklētajiem bija lieliska iespēja būt pirmajiem, kas nogaršoja jaunās izbraukuma kafejnīca “Škladi burgers” ēdienu piedāvājumu.

Par mazākajiem apmeklētajiem bija parūpējies ”Cineplace” radot patīkamu noskaņu atpūtas stūrītī  “Ezertūres namiņa”, savukārt saimniecība “Vītoliņi” izklaidēja, piedāvājot izjādes ar ponijiem.

Par sportiskām izklaidēm parūpējās Do4fun.lv, kas piedāvāja piedalīties atvērtajā Lāzertaga spēlē.

Tālākie pasākuma ciemiņi OZ Atrakcijas bija ieradušies no Gulbenes, lai iepriecinātu mazākos pasākuma apmeklētājus ar piepūšamajām atrakcijām, cukurvati un popkornu.

Pasākumu organizēja Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs sadarbībā ar aktīvās atpūtas uzņēmumu “Ezertūre”.

Paldies par atbalstu un dalību Viļakas Kultūras namam, Viļakas pilsētas pārvaldei, Viļakas jauniešu mājai, “Škladi ”, Do4Fun.lv, Velosipēdu nomai Viļakā – OFO velo, OZ Atrakcijas, Ebrauciens, Cineplace, Saimniecība “Vītoliņi”, “Sajūtu pļavas”, Pro.ini,  Meža labuma ciems, Laivotprieks,  Arnitas labsajūtu darbnīcai, Valentīnai Daukstei un pārējiem uzņēmējiem!

Teksts un foto: Inese Matisāne

 

Citas ziņas no šīs kategorijas

Muzejpedagoģiskā programma “Barikādes Latvijā un atmodas laika notikumi Viļakas apkārtnē”

Šogad aprit 31 gads kopš barikādēm. Notikumi pasaulē maina pierasto lietu kārtību, tāpēc šogad ...

Aicina pieteikt nevalstiskās organizācijas konkursam „Ziemeļlatgales nevalstisko organizāciju gada balva”

Eiropas Ekonomikas zonas un  Norvēģijas finanšu  instruments 2014.-2021.gadam |  Aktīvo iedzīvotāju fonds Latvijā | ...

“Latgales prozas lasījumos 2021” uzvar Annele Slišāne

Decembra vidū izskanēja starptautiskais festivāls “Prozas lasījumi” un kā viens no tā noslēguma pasākumiem ...