Ģimeņu un tautas orientēšanās sacensības “Starts vasarai Viļakā”

2022.gada 28.maijā Viļakā pie “Ezertūres” notika Ģimeņu un tautas orientēšanās sacensības “Starts vasarai Viļakā”,  kas ir projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/073 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Viļakas pilsētā un apkaimē”  pasākums.

Pasākumā neskatoties uz mainīgajiem laikapstākļiem, piedalījās 40 dalībnieki, deviņās grupās, kuri bija ieradušies arī no Balviem un Rēzeknes, lai iepazītu Viļakas pilsētas burvību.

Kopumā piedalījās gan profesionāli orientēšanās sacensību dalībnieki, gan iesācēji, kā arī bija dažas ģimeņu komandas, gan arī dalībnieki, kas vēlējās tikai iepazīt orientēšanās sacensību būtību.

Dalībnieki varēja startēt brīvi izvēlētā laikā no plkst. 11.00 līdz 12.30, distances veikšanai atvēlējot 2 stundas, kuru laikā bija jāatrod pēc iespējas vairāk kontrolpunktus. Pirms starta dalībniekiem tika izsniegtas kartes ar atzīmētām kontrolpunktu atrašanās vietām. Kopumā Viļakas pilsētas teritorijā bija izvietoti 24 kontrolpunkti. Viena no dalībniecēm, lai atrastu visus kontrolpunktus bija mērojusi 14 km.

Kontrolpunkti Viļakā lielākoties bija izvietoti pie dažādiem tūrisma objektiem, baznīcām un arī mazāk zināmās vietās.

Pilsētas viesi bija priecīgi par iespēju iepazīt Viļakas pilsētu, savukārt vietējie savādāk un aktīvāk pavadīt brīvo laiku.

Ģimeņu konkurencē pirmo vietu ieguva Bodrovu ģimene no Balviem.

Teksts: pasākuma vadītāja Inese Matisāne

Foto: Inese Matisāne un Andris Zelčs

Citas ziņas no šīs kategorijas

Viļakas Valsts ģimnāzijas komanda valsts mēroga konkursā „Bizness 24h” iegūst 10.vietu

Šī gada 4.februārī Viļakas Valsts ģimnāzijas 11.klase ekonomikas nodarbības ietvaros piedalījās Banku augstskolas organizētajā ...

Noskaidroti konkursa “FIZMIX Eksperiments” pusfinālisti no Latgales

Skolēnu erudīcijas konkurss “FIZMIX Eksperiments” norisinās jau 27. reizi, un šogad tajā fizikas aizraujošo ...