Valsts robežsardzes koledža aicina uz Atvērto durvju dienu

Š.g. 6.maijā plkst.12:00 visi interesenti ir aicināti klātienē apmeklēt Valsts robežsardzes koledžas Atvērto durvju dienu. Ikvienam būs iespēja iepazīt mācību procesu un iegūt informāciju par karjeras iespējām Valsts robežsardzē, ielūkoties mācību auditorijās, dienesta viesnīcā, muzejā un sporta centrā. Tāpat varēs apskatīt Valsts robežsardzes bruņojumu, tehniku, ekipējumu, tehniskos un speciālos līdzekļus, kā arī paviesoties kinoloģijas centrā un vērot kinologu un dienesta suņu paraugdemonstrējumus. Īpašu prieku sagādās Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes Speciālo operāciju dienesta “Sigma” paraugdemonstrējumi, kā arī helikoptera demonstrācijas lidojums un apskate.

“Šogad durvis vērsim klātienē gan skolēniem, gan viņu vecākiem!” aicina uz Atvērto durvju dienu Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās izglītības dienesta priekšnieks pulkvežleitnants Vladimirs Supe, “Atvērto durvju diena ir vērtīga iespēja iepazīt mācību iestādi un profesiju, lai galu galā izdarītu visdrošāko un pareizāko izvēli.”

Valsts robežsardzes koledža viena gada laikā piedāvā iespēju kļūt par robežsargu, apgūstot profesionālās tālākizglītības programmu „Robežapsardze”.

Plānots, ka Valsts robežsardzes koledžas durvis apmeklētājiem 6.maijā būs atvērtas no plkst.12:00 līdz plkst.15:00, Rēzeknē, Zavoloko ielā 8.

Sīkāku informāciju par Atvērto durvju dienu meklē mūsu tīmekļvietnē www.vrk.rs.gov.lv.

Atver Valsts robežsardzes koledžas durvis!

Informāciju sagatavoja:
Diāna Deņisova,
Valsts robežsardzes koledžas vadītāja palīdze,
tālrunis 64603680, 26551139, e-pasts:diana.denisova@rs.gov.lv

 Foto: VRK

 

 

Citas ziņas no šīs kategorijas

Vjetnamas sajūtas atceroties…

Vasara mudina doties dabā un priecāties par katru Latvijas ziedu, baudīt tā aromātu, vākt ...

Suņu īpašnieku ievērībai!

Iegādājoties mājdzīvnieku, dzīvnieka īpašnieks vai turētājs uzņemas atbildību par suņa labturības un īpašo turēšanas ...