Izskanējuši Lieldienu koncerti Viļakā un Borisovā

Pirmajās Lieldienās ikviens tika laipni gaidīts uz svētku koncertiem kultūras iestādēs Viļakā un Borisovā. Viļakas “Zaķu ciemā” notika Lieldienu gaidīšana un svinēšana kopā ar neparastiem zaķiem, vilku un amatiermākslas kolektīvu dalībniekiem. Savukārt, Borisovas tautas namā Lieldienas tika sagaidītas latviskā garā ar  tautasdziesmu skandēšanu. 

Paldies kolorītajiem koncerta vadītājiem Viļakā – “citādiem zaķiem” – Inesei Lācei un Normundam Orlovam, un pasākuma Borisovā vadītājiem Kristiānai Kokorevičai un Kristeram Kokorevičam!

Paldies visiem, kuri sagaidīja Lieldienas kopā ar mums, un koncerta dalībniekiem – solistei Anetei Rēdmanei, bērnu ansambļiem “Pogas” un “Podziņas”, sporta deju pārim Emīlijai un Denisam, vidējās paaudzes deju kopai “Dēka”, senioru deju kopai “Intriga”, folkloras kopai “Atzele”, senioru jauktajam vokālajam ansamblim “Atvasara”, kapelai “Atzele”, etnogrāfiskajam ansamblim “Abrenīte”, dramatiskajam kolektīvam “Pigori” un krievu dziesmu ansamblim “Sudaruška”!

Paldies kolektīvu vadītājām – Elitai Loginai, Silvai Dambei, Akvilinai Jevstigņejevai, Annai Annuškānei, Anželikai Abdušelišvili, Ilonai Bukšai, Silvijai Kuprišai, Inetai Lindenbergai un Svetlanai Krasnokutskai!

Uz tikšanos 30. aprīlī plkst. 9.00 pie estrādes “Mazajā talkā Viļakā, sagaidot Baltā galdauta svētkus”!

Teksts – S. Kupriša, foto: A. Jevstigņejeva, S. Maksimova

 

 

 

 

 

 

Citas ziņas no šīs kategorijas

Apmācību cikls „Līdzdalības un līderības prasmes”

Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumentu 2014.-2021.gadam Aktīvo iedzīvotāju fonda Latvijā, programmas “Demokrātijas ...

Iedzīvotāju ievērībai!

Balvu novada pašvaldības administratīvajā teritorijā esošajās kapu teritorijās tiek veikta nekopto kapavietu apsekošana un ...

Nepaliec malā, nāc un pievienojies!

Nepaliec malā, nāc un pievienojies Zemessardzes 31.kājinieku bataljona zemessargiem! 24.martā no plkst. 18.00 līdz ...