Pavasaris ienāk mūsu sirdīs!

Ne tikai silti saules stari, arī humors, smiekli un joki liek cilvēkiem atmosties no ziemas sastinguma un tumšajiem vakariem. 19.marta vakarā Viļakas kultūras namā ikviens interesents varēja baudīt Stand – Up komiķa Maksima Trivaškeviča soloprogrammu, kuras ietvaros tika iesmiets par valstu un valodu kopīgajiem un atšķirīgajiem aspektiem, kā arī par pašlaik un vienmēr aktuālo. Joki raisīja filozofiski dziļu un emocionāli pozitīvu gaisotni. Ik pa brīdim notika labvēlīgs dialogs ar skatītājiem, kā arī klātesošie pasākuma apmeklētāji palīdzēja atveidot sadzīviskas ainas no ikdienas redzētajām situācijām.

Komiķis atzīst, ka viņa joki nav balstīti tikai uz personīgo pieredzi, tie var būt arī savstarpēji nesaistīti, tā ļaujot apspēlēt no visām pusēm jebkuru dzīves situāciju, lai sagādātu prieku ne tikai pašam sev, bet arī publikai. Lai arī Latvija ir maza valsts, tas ļoti palīdz šim žanram attīstīties – cilvēki nāk uz izrādēm, jo viņi nezina, kas ir “stand-up”, nezina, kas ir cilvēks, kurš uzstājas, bet izbauda, kas ir komēdija.

Pasākumu apmeklēja: I.Lindendenberga

Citas ziņas no šīs kategorijas

Papildinājums brīvprātīgo ugunsdzēsēju inventāram

Turpinot īstenot projektu “GreenPalette”, Balvu novada pašvaldība iegādājās papildinājumu brīvprātīgo ugunsdzēsēju inventāram, nodrošinot piecus ...

Žīguru kultūras nama līnijdeju grupa “Punktiņi” uzstājās Veclaicenes tautas namā koncertā “Sadancojam Veclaicenē”

Lieldienu saulainajā rītā Žīguru kultūras nama līnijdejotājas posās tālajā ceļā uz Alūksnes novada Veclaicenes ...