Mājdzīvniekus turpmāk varēs reģistrēt tikai pie veterinārārstiem

Lai uzlabotu mājas (istabas) dzīvnieku reģistrācijas kārtību, turpmāk mājdzīvniekus pirmreizēji varēs reģistrēt tikai pie veterinārārstiem.

Grozījumi noteic, ka praktizējošs veterinārārsts veiks ne tikai šo dzīvnieku apzīmēšanu ar mikroshēmu, pasu un vakcinācijas apliecību izsniegšanu, bet arī to pirmreizējo reģistrāciju Lauksaimniecības datu centra mājas (istabas) dzīvnieku reģistra datubāzē.

Sakarā ar Grozījumiem Veterinārmedicīnas likumā, kuri paredz, ka mājas (istabas) dzīvnieku reģistrāciju Lauksaimniecības datu centra mājas (istabas) dzīvnieku reģistra datubāzē, veic praktizējošs veterinārārsts, informējam, ka ar 2022.gada 4.janvāri zaudēs spēku līgumi “Par pakalpojuma sniegšanu Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā”, noslēgtie starp Lauksaimniecības datu centru, pašvaldībām un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju par sadarbības kārtību, lai ar Klientu apkalpošanas centra starpniecību nodrošinātu mājas (istabas) dzīvnieku reģistrāciju valsts vienotajā mājas (istabas) dzīvnieku reģistra datubāzē “Mājas dzīvnieku uzskaites vienotā informācijas sistēma” (MUVIS), un maksas iekasēšanu no dzīvnieka īpašnieka par reģistrāciju.

Informācija: Lauksaimniecības datu centrs

Citas ziņas no šīs kategorijas

Balkanu apļi

19.jūlijā skrējēji pulcējās Šķilbēnu pagasta Balkanos, lai piedalītos tautas skrējiena „Balkanu apļi” otrajā kārtā. ...

Turpinās būvdarbi objektā angāra būvniecība Viļakas novada Šķilbēnu pagasta Šķilbanos

Angāra būvniecība ir projekta Nr. 5.6.2.0/20/I/017 “Degradēto teritoriju revitalizācija Austrumu pierobežā” aktivitāte. Projekta mērķis:  ...

Ludzā aizvadīts 10. Latvijas Amatierteātru brīvdabas izrāžu festivāls „VEZUMS 2020”

Festivālam tika izvirzīti savi mērķi un uzdevumi:*Popularizēt amatierteātru brīvdabas izrāžu žanru. *Aktivizēt mazo lauku ...