Semestra noslēgums kopā ar “Latvijas Skolas somu”

Viduču pamatskola pēdējās decembra mācību dienas pavadīja kopā ar iniciatīvas Latvijas Skolas soma finansētajām Latvijas Leļļu teātra izrādēm – trīs dažādiem stāstiem, kas izstāstīti cilvēka rokām vadīto leļļu valodā. Klašu telpas pārveidojās par labiekārtotām, ērtām dīvānzālēm vai meistardarbnīcām, kur vēlāk tapa zīmējumi un kolāžas.

Sākumskolas klasēm piedāvātā izrāde Sniega karaliene uz stundu pārvērta apkārtni pasakā. Divas Lotiņas stāstīja par to, ka viss pasaulē var beigties labi. Vecāko skolēnu uzmanību 2 stundu garumā saistīja Skroderdienas Silmačos – ziemas saulgriežu laikā vasaras pilnbrieda stāsts par pārpratumiem, jokiem un mīlestību caur dzīvnieku pasauli.

Paldies Latvijas Skolas somai, kas dāvā iespēju ceļot un fantazēt, arī šinī ierobežojumu pilnajā pasaulē, nemaz neizkustoties no ierastās vides.

Teksts – A.Ločmele

Foto – klašu audzinātājas B.Logina, V.Ļvova, L.Babāne, I.Raginska

 

Citas ziņas no šīs kategorijas

Latgales reģiona Tūrisma asociācija “Ezerzeme” īsteno vērienīgāko mārketinga kampaņu tās vēsturē

Lauku Atbalsta dienests ir apstiprinājis Latgales reģiona Tūrisma asociācijas “Ezerzeme” iesniegto projektu „Mārketinga kampaņa ...

Viļakas Gaismas pilij ezera krastā- 90

2021.gads Viļakai ir nozīmīgs daudzās jomās, bet izglītības vēsturē šogad atskatāmies uz vairākām nozīmīgām ...

Īstenots projekts “Kvalitatīvas tūrisma un dabas izziņas infrastruktūras izveide dabas piemineklī “Stiglovas atsegumi””

Viļakas novada dome realizējusi Lauka atbalsta dienesta Leader 7. konkursa kārtas projektu Nr.20-07-AL19-A019.2201-000009 “Kvalitatīvas ...