Viļakas Valsts ģimnāzijas muzeja darbība rudens semestrī

Kā vienmēr – dienas ir mazliet par īsu un laika – par maz, taču pat steigā atliek mirklis, ko veltīt savam un citu priekam. Tāpēc rudens brīvdienu laikā tika atklāta rūpīgi gatavotā izstāde „Iepazīsimies!”, kas veltīta Viļakas Valsts ģimnāzijā pašlaik strādājošajiem skolotājiem.

 Izstādē skolotāji tika parādīti no citas puses – kā interesantas personības, kas brīvajā laikā aizraujas ar dažādām lietām – ziediem, sportiskām aktivitātēm, rokdarbiem, dziedāšanu un dejošanu, fotografēšanu, kūku cepšanu,  konservēšanu, sēņošanu, dzīvniekiem, kolekcionēšanu, arheoloģiju un daudz ko citu. Izstādi apmeklēja ne tikai paši pedagogi, bet arī skolēni. Tik daudz labu vārdu, šķiet, nebija dzirdējusi neviena muzeja izstāde – pilna māla bļoda ar pozitīvu enerģiju – atsauksmju lapiņām! Arī skolēni tika aicināti uzrakstīt, ar ko viņi nodarbojas brīvajā laikā. Daži pat atzina, ka skolotāju hobiji ir interesantāki.

Šajā saspringtajā semestra noslēguma laikā muzeja darbinieces strādā pie pieteikuma izstrādes kopienu iniciatīvu konkursam „Darbīgās kopienas Latgalē”, lai piesaistītu līdzekļus skolas muzeja labiekārtošanai. Uzlabotā vide palīdzēs ikvienam iejusties un atrast savu vietu skolas saimē, jo skolēniem pašiem būs iespēja piedalīties muzeja izstāžu veidošanā un krājuma papildināšanā.

Skolas muzeja darbinieces E. Zaremba-Krīgere un A. Ločmele

Foto: M. Supe-Tuča, E. Zaremba-Krīgere

Citas ziņas no šīs kategorijas

Apstiprināja pašvaldības sniegtos ūdensapgādes, kanalizācijas un siltumenerģijas piegādes tarifus, kuri stāsies spēkā no 2022.gada 1.maija

Šodien, 24.martā, attālinātā režīmā, notika kārtējā Balvu novada domes sēde, kuras darba kārtībā deputāti ...

Ģimenes senlietas

Katrā mājā ir kāds priekšmets, ko ikdienā iespējams vairs nelieto, bet ar to saistās ...

Apvienotā Balvu novada Vēlēšanu komisijas PAZIŅOJUMS par iecirkņu komisiju izveidošanu 2021.gada 5.jūnija pašvaldību vēlēšanām

Saskaņā ar Centrālās vēlēšanu komisijas 2013. gada 25. janvāra Pašvaldību vēlēšanu iecirkņu komisiju izveidošanas ...