Viļakas pilsēta rotājas Ziemassvētkiem

Ar Pirmo Adventi Viļakas pilsētā, pie Viļakas pilsētas pārvaldes ēkas, iedzīvotājus un viesus priecē Adventes vainags. Pie Adventes vainaga sagaida briežu ģimene un sniegavīri.

Viļakas pilsētas galvenā egle ir 7m augsta, atvesta no Žīguru mežiem. Pilsētas egle šogad tērpusies jaunās 400 m zaļajās LED virtenēs, 100 m silti baltajās LED virtenēm ar iemirdzēšanos, 5 gab. silti baltajām LED sniegpārslām Kristen ar iemirdzēšanos, kā arī ar iepriekšējos gados iegādātajām LED sniegpārslām Kristen. Svētku egle iemirdzējās 2.decembrī plkst. 16:00. Valstī noteiktās ārkārtas situācijas un ierobežojumu dēļ Ziemassvētku eglītes iedegšanas pasākums netika organizēts. Aicinām doties apskatīt eglīti jebkurā sev vēlamā laikā. Pilsētas egle ar LED lampiņām rotāsies no plkst. 16:00 – 8:00, jo ir uzstādīta uz taimera, bet Ziemassvētku nedēļā svētku egle mirdzēs bez pārtraukuma. Pilsētā iemirdzēsies vēl gaismiņas, lai Ziemassvētku sajūta būtu vēl jūtamāka.

Paldies, Balvu Teritoriālajai invalīdu biedrībai un tās vadītājai Marijai Duļbinskai par atjaunoto Viļakas pilsētas simbolu ezīti uz Abrenes un Pils ielas krustojuma un atjaunoto Adventes vainagu pie Viļakas pilsētas pārvaldes.

Paldies, Viļakas pilsētas pārvaldes darbīgajiem rūķiem un vadītājam Oļegam Keskam par izraudzīto, uzstādīto un izrotāto eglīti.

“Ar gaišām domām Ziemassvētki nāk,
Lai tumsas kupenas mēs izbrist spētu,
Lai saprastu – vien mīlestība māk
Ar sauli sirdi piestarot un sētu.”

Lai gaišs svētku gaidīšanas laiks! Lai Ziemassvētku miers un klusums dod spēku visu cerību un domu piepildījumam Jaunajā gadā!

Teksts un foto: Daiļdārzniece Kristīne Rundzāne

Citas ziņas no šīs kategorijas

Tautsaimniecības un vides komitejas sēde

Tautsaimniecības un vides komitejas priekšsēdētājs Jānis Trupovnieks sasauc Tautsaimniecības un vides komitejas sēdi 2022.gada ...

Jauniešus aicina uz otro pasākumu “Ar Eiropys tvierīni Latgolā”

septembrī Daugavpilī veiksmīgi aizvadīts pirmais pasākums “Ar Eiropys tvierīni Latgolā”, kas tika veltīts mūsdienu ...

Citāda ekskursija pa Viļakas pilsētu

Viļakas muzejs laika posmā no 6.jūlija līdz 24.augustam organizēja individuālu pasākumu “Vēsturiskā ekskursija pa ...