Esam kopā Latvijas Republikas dzimšanas dienā!

Šogad Latvijas 103.dzimšanas diena Viļakā aizvadīta īpašā noskaņojumā. Mūsu pilsētu rotāja sveču liesmas un spēka zīmes skvērā, brīvdabas parkā, kā arī gaismiņas māju un iestāžu logos. Mūzikas un gaismas spēles līdz pusnaktij greznoja Viļakas domes ēku.

Svinīgais pasākums, kas tika organizēts Viļakas Valsts ģimnāzijas sporta hallē, notika romantiskā un emocionālā gaisotnē. Pasākuma vadītāji (Kate Slišāne un Zintis Dvinskis) atklāja mūsu Latvijas skaistumu dabas mežģīņu rakstos, bagātīgi pielocīto pūru ar mežģīņu galdautiem un viņas kā mātes lielo mīlestību, kas sasilda un sargā mūs no brāzmainiem likteņa vējiem, dod siltu pavardu un ietin sirsnības seģenē.

Pasākuma dalībniekus uzrunāja Valsts prezidents Egils Levits, Balvu novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs un Viļakas Romas katoļu draudzes priesteris Guntars Skutels. Kopā ar viesmāksliniekiem klātesošie vienojās kopīgā lūgšanā “Dievs svētī Latviju”.

Latvijas dzimšanas dienā vienmēr pateicamies visiem, kuri aktīvi līdzdarbojas sabiedriskajā dzīvē. Šogad Atzinības rakstu saņēma Akvilina Jevstigņejeva par ilggadēju un nesavtīgu ieguldījumu kultūras nozarē un profesionālu darbu ar deju kolektīviem vietējā un valsts mērogā un Sintija Locāne par profesionālu, apzinīgu ārsta pienākumu pildīšanu un ieguldījumu neiroloģisko pacientu veselības saglabāšanā un slimību profilaksē.

Jau vairākus gadus  Latvijas Kultūras ministrija, Latvijas valsts prezidenta kanceleja un Latvijas koncerti, sagaidot valsts svētkus, sarūpē katrā no četriem Latvijas novadiem  īpašu koncertu. Šogad  dāvanu valsts svētkos Latgales novadā saņēma Viļakas ļaudis. Neaizmirstamus mirkļus baudījām kopā ar vokālo grupu “Framest”.

Paldies Valsts Viļakas Robežsardzes kolektīvam, pirmskolas iestādes “Namiņš” un Viļakas Valsts ģimnāzijas skolēniem par video sveicieniem visiem novadniekiem!

Paldies visiem par ieguldīto darbu, pūlēm un atsaucību pasākuma organizēšanā!

Viļakas KN pasākumu vadītāja I.Lindenberga

Foto: Andris Zelčs

 

 

 

Citas ziņas no šīs kategorijas

Parakstīts būvdarbu līgums par bijušās linu fabrikas teritorijas sakārtošanu

Viļakas novada dome 2020.gada augustā noslēdza būvdarba līgumu ar  iepirkuma procedūrā uzvarējušo uzņēmumu SIA  ...

Finanšu komitejas sēde

Finanšu komitejas priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs sasauc Finanšu komitejas sēdi 2021.gada 19.augustā plkst.15.00 Balvu Kultūras un atpūtas ...

Turpinās būvdarbi objektā angāra būvniecība Viļakas novada Šķilbēnu pagasta Šķilbanos

Angāra būvniecība ir projekta Nr. 5.6.2.0/20/I/017 “Degradēto teritoriju revitalizācija Austrumu pierobežā” aktivitāte. Projekta mērķis:  ...