Ārkārtas finanšu komitejas sēde

Ārkārtas finanšu komitejas sēde 2021.gada 26.oktobrī, plkst.10.00. Sēde notiks attālināti.

Darba kārtībā:

  1. Par Balvu novada attīstības programmas 2021. – 2027.gadam projekta apstiprināšanu un  nodošanu publiskajai apspriešanai. (ziņo V.Vancāne)
  2. Par Balvu novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2021. – 2030. gadam projekta apstiprināšanu un  nodošanu publiskajai apspriešanai. (ziņo V.Vancāne)
  3. Par grozījumiem Balvu novada Domes 2018. gada 25.janvāra lēmumā “Par Balvu novada pašvaldības Tilžas pagasta pārvaldes maksas pakalpojumu cenrādi.”. (ziņo L.Igaune)
  4. Par Balvu novada Bērnu un jauniešu centra nolikuma apstiprināšanu. (ziņo M.Jeromāne)
  5. Par piemaksas noteikšanu Balvu novada Pašvaldības policijas darbiniekiem un Instrukcijas par piemaksas noteikšanas kritērijiem Balvu novada Pašvaldības policijas darbiniekiem par darbu paaugstināta riska un slodzes apstākļos saistībā ar Covid-19 infekcijas slimības uzliesmojumu un tās seku novēršanu apstiprināšanu. (ziņo D.Tutiņa)
  6. Par Balvu novada pašvaldības kustamās mantas – vieglās automašīnas HYUNDAI SONATA, valsts reģistrācijas numurs ES3400, pārdošanu par brīvu cenu. (ziņo A.Ķerģe)
  7. Par Balvu novada pašvaldības kustamās mantas – vieglās automašīnas MITSUBISHI SPACE WAGON, valsts reģistrācijas numurs GC1042, pārdošanu par brīvu cenu. (ziņo A.Ķerģe)
  8. Par Balvu novada pašvaldības kustamās mantas – vieglās automašīnas HYUNDAI SONATA, valsts reģistrācijas numurs EU5150, pārdošanu par brīvu cenu. (ziņo A.Ķerģe)

Citas ziņas no šīs kategorijas

Rūķi ceļo pa Medņevas pagastu

Sniedziņ, sniedziņ,Uz kurieni tu?Uz Ziemassvētkiem   Es lidošu.Tas tik  ir jauki:   Pa ceļam mums!Divatā drošāks būs ...

No 9.jūlija t/c “Planēta” ir atvērtas durvis uz autoostu

No 9.jūlija, tirdzniecības centra “Planēta” durvis uz autoostu būs atvērtas apmeklētājiem, tā tika nolemts ...

Ideju pietura

Foruma mērķis aktivizēt vietējās kopienas un apkaimes iedzīvotājus, pievērst uzmanību iedzīvotāju viedokļiem, paust idejas ...