Nobalso par konkursā “Par Balvu novada ģerboņa izveidi” iesniegtajām idejām

Paldies ikvienam, kurš iesniedza savu ideju vai idejas par to, kāds varētu izskatīties Balvu novada ģerbonis. Balvu novada pašvaldība saņēma 22 dažādas idejas gan no fiziskām personām, gan personu grupām.

Iesūtītās idejas tiek nodotas iedzīvotāju balsošanai pašvaldības mājas lapā www.balvi.lv, ka arī Balvu novada pašvaldības facebook profilā www.facebook.com/balvunovadapasvaldiba.

Iedzīvotāji tiek laipni aicināti līdz 1. novembrim (ieskaitot) nobalsot par sev vēlamo ģerboņa variantu.

Pēc iedzīvotāju balsošanas, idejas par Balvu novada ģerboņa izveidi tiks nodotas māksliniekam, kurš tās apkopos, lai piedāvātu savu redzējumu topošā Balvu novada ģerboņa izveidei, atbilstoši heraldikas nosacījumiem.

Konkursam iesniegtās Balvu novada ģerboņa idejas (šeit var ielikt saiti uz rakstu Balvu mājaslapā http://balvi.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=24776:balvu-novada-iedzivotaji-tiek-aicinati-izteikt-viedokli-par-konkursa-par-balvu-novada-gerbona-izveidi-iesniegtajam-idejam&catid=65&lang=lv&Itemid=579 )

Aptauja- Iedzīvotāju viedoklis par konkursā “Par Balvu novada ģerboņa izveidi” iesniegtajām idejām (šeit var ielikt saiti uz aptauju https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfHpe8qZ-zve-5mmNHkHMu-aVv7Eh-sj1vRT6G6Ebxju8Zo8w/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0 )

Citas ziņas no šīs kategorijas

Dzejas pēcpusdiena Viļakas Valsts ģimnāzijas 1.-6.klašu skolēniem

Vasara savus draiskuļus atstāj.Un, lapu čaukstošos paklājus klājot,Ar liepu vējainām rokām mājot,Gar skolas stūri ...

Jaunas zināšanas ugunsdrošībā un brīvprātīgo ugunsdzēsēju būtībā

Šī publikācija ir sagatavota ar Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programmas 2014.- 2020. gadam finansiālu atbalstu. ...

Tumšākie gada mēneši – svētku un prieka pilni Viļakas pamatskolā

Atkal viens posms skolas dzīvē aizritējis. Ir pieminēti varoņi, nosvinēta valsts dzimšanas diena un ...