Ģimenes – miera un prieka osta

Svētdien, 5.septembrī Viļakas Romas katoļu baznīca tika piepildīta ar mieru un prieku, jo notika projekta Nr. 2021.LV/ĢDP/005/01 “Ģimenes – miera un prieka osta” aktivitāte – ģimeņu godināšanas pasākums. Šajā pasākumā aicinājām piedalīties ne tikai ģimenes, kuru bērni piedalījās nometnēs vasarā, bet ikvienu ģimeni un citus interesentus. Visi pasākuma apmeklētāji dodoties uz mājām varēja paņemt par piemiņu pastkartītes. Tās bija divu veidu, kurām dizainu izvēlējāmies no bērnu zīmējumiem meistardarbnīcā, kas notika nometnes “Pretī skolai” laikā. Laimīgās mākslinieces, kuru zīmējumi ir uzdrukāti uz pastkartēm, ir Emīlija Štekele un Evelīna Supe. Jauno mākslinieču zīmējumi atspoguļo prieku un spēju dzīvē saskatīt labo, skaisto un krāsaino.

5.septembrī daudzi apmeklētāji un ģimenes atzina, ka ir bijuši daudzas reizes uz koncertiem un pasākumiem Viļakas katoļu baznīcā, bet tādu noskaņu, piepildītu ar mieru, prieku, mīlestību un ģimenes vienotību, ir piedzīvojoši pirmo reizi. Sirsnīgs paldies Gunai Kisei, kura piekrita piedalīties šajā projekta aktivitātē un ne tikai runāt pasākuma laikā, bet sniegt arī nelielu muzikālu pārsteigumu, aicinot palīgā ģimeni. Gunas un Alda vienkāršība un patiesums uzrunāja daudzas ģimenes. Vecākais dēls Gints pirmo reizi publiski spēlēja uz akordeona S. Bredis skaņdarbu “Polifoniskā miniatūra”, kā īsts mākslinieks interesentiem pēc pasākuma bija gatavs pastāstīt, cik ilgi mācījies šo skaņdarbu, kā veicās ar tā atskaņošanu un atzina, ka noteikti labprāt vēl spēlētu Viļakā.

Viļakā drosmīgākās muzikālā pārsteiguma dalībnieces bija Inita Raginska un Raivita Raginska. Esam lepni, ka mums ir tik dziedošs un muzikāls duets. Inita spēlēja akordeona gabalus, pavadījumu uz sintezatora, pat daudzmēļu skanīgais instruments – ērģeles skanēja lieliski Initai spēlējot dažādus skaņdarbus. Liels paldies, ka piekrita piedalīties muzikālajā pārsteigumā soliste Anete Rēdmane un pianiste Elita Logina. Paldies muzikālajām mammām Ilonai Bukšai, Svetlanai Krasnokutskai un Jeļenai Laicānei.

Vislielākais paldies nometnes bērniem: Robertam, Salvim, Gustavam, Sigitai, Raitim un Evelīnai, kuri nebaidījās parādīt godināšanas pasākuma apmeklētājiem to, ko ir iemācījušies nometnes laikā un uzstāties ar priekšnesumiem.  Pateicamies vecākiem, vecvecākiem, mammām un tēviem, kuri ar mīlestību audzina savus bērnus, lai jaunā paaudze nākotnē pasaulē nestu mieru un prieku!

Teksts un foto: projekta vadītāja Vineta Zeltkalne
Foto pastkartēm: Elita Teilāne

Citas ziņas no šīs kategorijas

Ārkārtas Finanšu komitejas sēde

Finanšu komitejas priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs sasauc Ārkārtas Finanšu komitejas sēdi 2022.gada 25.janvārī plkst.11.00. Sēde ...

Uzzini vairāk par ZAAO pakalpojumiem jaunajā tīmekļa vietnē

Februāra izskaņā SIA “ZAAO” publicē pārveidotu tīmekļa vietni www.zaao.lv, kurai radīts ne tikai pilnīgi ...