Piedzīvojumu nakts uz #Labsvaibs viļņa

Projekts nr. Nr. VP2021/1-110 „#Labsvaibs” uzņem apgriezienus un īstenota kārtējā aktivitāte, kas šoreiz norisinājās Viļakas pilsētas estrādes parkā un vienoja jauniešus no visa jaunizveidotā Balvu novada, lai kvalitatīvi un jēgpilni pavadītu brīvo laiku, iesaistoties aizraujošās āra aktivitātēs, kas veicinājušas jauniešu saliedēšanos un savstarpēju socializēšanos.

Aktivitātes laikā jaunieši piedalījās volejbola sacensībās, orientēšanās sacensībās, spēlēja lāzertagu, ko daudzi darīja pirmo reizi, kā arī piedalījās pašu organizētās individuālās sacensībās, bet par muzikālo noformējumu parūpējās dj Mairix.

Visas spēles un sacensības balstījās uz patīkamu laika pavadīšanu, ko pavadīja arī komandas un sacensību gars. Daži jaunieši savus komandu partnerus atrada un iepazina aktivitāšu laikā, pierādoties tam, ka ne vienmēr noteicošais ir sena draudzība, sasniegt vēlamo var arī uzticoties svešiniekam, ja vieno kopīgs mērķis un ir vēlme sadarboties, iepazīt jaunus cilvēkus.

Lai jauniešiem būtu lielāka motivācija, volejbola un orientēšanās sacensību uzvarētāji balvās saņēma diplomus un medaļas, savukārt, individuālo sacensību uzvarētāji saņēma JBL go 2 skaļruņus, kas ir lielisks jauniešu sabiedrotais ikdienas brīvā laika pavadīšanā. Arī jauniešiem, kuri piedalījās visās komandu spēlēs, tika dota iespēja piedalīties šāda skaļruņa izlozē, kas notika pasākuma noslēgumā.

Jaunieši atzina, ka guvuši iespaidus un sen neizjustas emocijas, kopā būšanas prieku, kas tik bieži izpalicis pandēmijas dēļ un ar nepacietību gaida nākamo projekta aktivitāti.

Pandēmija atstājusi sekas ikviena jaunieša dzīvē, tāpēc šajā projektā tiek īstenotas pašu jauniešu iniciētas aktivitātes, kas veicina jauniešu līdzdalību, sadarbību un kvalitatīvu brīvā laika pavadīšanu jaunietim draudzīgā vidē. Projekta laikā jauniešiem tiek celta pašapziņa, mazināti psihoemocionālās veselības riski, kā arī veicināta sagatavotība turpmākajām mācībām un darba tirgum un paaugstinātas dažādas citas jauniešiem aktuālas un būtiskas kompetences.

27.augustā notiks aktivitāte „SUP-dvesma”, kas norisināsies Viļakas ezerā, baudot atpūtu uz ūdens. Projektā paredzētas vēl daudzas citas interesantas un aizraujošas aktivitātes par kurām iespējams sekot līdzi Balvu novada jauniešu centru facebook lapās un jauniešu centros. Aktivitātes norisinās pēc iepriekšējas pieteikšanās, lai spējam nodrošināt valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības.

“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros”

Informāciju sagatavoja Viļakas jauniešu iniciatīvu centra vadītāja Madara Jeromāne

Foto no projekta arhīva

 

Citas ziņas no šīs kategorijas

Atzīmēs Nacionālo partizānu bruņotās pretošanās dienu

Šī gada 2.martā tiks atzīmēta Nacionālo partizānu bruņotās pretestības atceres diena, kas pagājušo gad ...

Tautsaimniecības un vides komitejas sēde

Tautsaimniecības un vides komitejas priekšsēdētājs Jānis Trupovnieks sasauc Tautsaimniecības un vides komitejas sēdi 2023.gada 15.februārī ...

Viļakas novada jauniešu deju kolektīvam savi Abrenes tautas tērpi

Pagājušā gada jūlijā Viļakas jauniešu deju kolektīvs saņēma pozitīvu vēsti, projekts Nr. 19-07-AL19-A019.2207-000006 „Abrenes ...