Sporta aktivitātes Semenovā

Jūlijs mūs iepriecināja ar saulainiem un karstiem laika apstākļiem. Balvu novada Viļakas JIC Medņevas pagasta Semenovas sporta stadionā norisinājās vairākas aktivitātes, kurās varēja piedalīties jaunieši ar savām ģimenēm.

Guvām atvēsinājumu no karstās saules ,,Ūdens prieku dienā’’, kurā varēja piedalīties individuālajās disciplīnās un arī komandas stafetē. Slapju ūdens veldzi varēja dabūt aktivitātēs: ,,Ūdens nesējs’’, ,,Slapjais skrējiens’’ un vēl citās dažādās aktivitātes, kuras visas bija saistītas ar ūdeni.

Pasākums noslēdzās ar ūdens kaujām. Vairāk pierādīt sevi un sajust sacensību garšu varēja ,,Sporta aktivitātēs’’. Individuāli pa vecuma grupām sacentās tādās disciplīnās kā: ,,Lielās pēdas’’, ,,Minjongolfs’’, ,,Niknie putni’’, ,,Tieši mērķī’’, u.c. disciplīnās. Protams, arī neizpalika draugu un ģimeņu skrējiens stafetē.

Paldies visiem, kuri palīdzēja organizēt pasākumus un dalībniekiem par izturību šajā karstajā laikā, un aktīvu darbošanos!

Informācija, foto: Antra Prancāne

Citas ziņas no šīs kategorijas

Griežam deju karuseli Viļakas Kultūras namā !

Valentīndienas noskaņās 15.februārī Viļakas kultūras namā pulcējās dažādu žanru dejotāji, lai atklātu dejas daudzveidību, ...

Jauniešu aktivitāte „ Esi drošs!” Semenovā

Medņevas jauniešu  biedrības „Paspārne” projekta Nr. 5 „Kopā nāc, darīt sāc!” ietvaros no 13.oktobra  ...