Koncerts “Neredzamā klātbūtne”

Koncertprogrammā ”Neredzamā klātbūtne” ir satikušies divi spilgti un ievērojami mākslinieki – ērģelniece Ilona Birģele un ģitārists, ilggadējs ansambļa ”Credo” mūziķis Armands Alksnis. Šī ir jau trešā mūziķu kopīgi veidotā programma. Līdzšinējā sadarbība guva ievērojamu atzinību gan klausītāju, gan mūzikas speciālistu vidū, un  māksliniekiem radās iedvesma  turpināt iesākto ceļu.

Divi tembrāli atšķirīgi, tomēr savā spēkā, krāsu daudzveidībā  un niansētībā līdzvērtīgi instrumenti – elektriskā ģitāra un ērģeles satiksies interesantā, kolorītā koncertprogrammā, kurā atklās, cik ļoti spēj papildināt viens otru gan monologā, gan ansamblī. Programmā tiks atskaņota izcilā dižgara Johana Sebastiāna Baha un latviešu komponistu radīta mūzika, tostarp šī gada jubilāru  – komponista un ērģeļspēles virtuoza Aivara Kalēja skaņdarbi ērģelēm, kā arī Indras Rišes mūzika.  Publikai tiks piedāvātas arī paša Armanda Alkšņa radītās un augsti novērtētās kompozīcijas, kā arī Uģa Prauliņa mūzika no cikla DIALOGI – te atklāsies ģitāras smeldzīgās, dažbrīd maigās un apcerīgās melodijas.

Programmas vēstījums ir mūzikā saņemt un dot katram no mums neredzamu garīgo spēku, gremdēties Dievišķajā – neredzamajā  klātbūtnē un caur to ikkatram klausītājam rast patiesu prieku, iedvesmu, cerību un mūzikā tērptu neredzamu, bet visaptverošu mīlestības  pieskārienu.

Informāciju sagatavoja
Ilona Birģele
E-pasts: ilonakatole@inbox.lv
Tālr.: 28677623

Citas ziņas no šīs kategorijas

Valsts robežsardzes koledža aicina uz Atvērto durvju dienu

Š.g. 6.maijā plkst.12:00 visi interesenti ir aicināti klātienē apmeklēt Valsts robežsardzes koledžas Atvērto durvju ...

VUGD 28.jūnijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi

Pirmdien, 28.jūnijā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi, ...

Viļakas novada domes kārtējā sēde

Viļakas novada domes kārtējā sēde tiek sasaukta 27.05.2021. plkst.14.00. Sēde notiek attālināti. Darba kārtība: ...