#Labsvaibs iet gaisā!

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra apstiprinājusi Viļakas jauniešu iniciatīvu centra iesniegto projektu Nr. VP2021/1-110 #Labsvaibs,  kas tika iesniegts Jaunatnes politikas valsts programmas ietvaros izsludinātajā atklātajā projektu konkursā “Atbalsts jauniešiem Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai”.

Projekts vienos jaunizveidotā Balvu novada jauniešus un sniegs iespējas piedalīties dažādās jauniešu aktivitātēs, kas vērstas uz pandēmijas seku mazināšanu. Projekta izstrādes laikā tika veikta esošās situācijas analīze- izzinātas jauniešu vajadzības, noskaidrots, kas šobrīd aktuāls jauniešu vidū, lai uzlabotu mentālo veselību un izprastu, kādas aktivitātes šobrīd ir nepieciešamas.

Jaunā Balvu novada jaunieši jau šobrīd kopīgi īsteno projektu „Atpakaļ nākotnē”, kas veicinājis gan jaunatnes darbinieku sadarbību, gan jauniešu saliedētību un bijis lielisks pamats tālākai kopīgu nākotnes plānu ģenerēšanai kā rezultātā tapa projekts #Labsvaibs. Jaunieši izteica savas vēlmes, ko jaunatnes darbinieku komanda ietērpa projektā.

Turpmākā informācija par projekta aktivitāšu norisi sekos jauniešu centru facebook lapās un Balvu novada mājaslapā. Pirmā projekta aktivitāte plānota jau šī gada jūlija mēnesī. Plānotas dažādas ūdensprieku aktivitātes, jauniešu pašizaugsmes veicināšanas aktivitātes, ka arī sporta un saliedēšanās aktivitātes jauniešiem.

Priecāsimies par izrādīto interesi un aicinām piedalīties ikvienu jaunieti!

Projekts tiks īstenots ievērojot valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības, tāpēc notiks iepriekšēja pieteikšanās aktivitātēm, lai būtu iespējams kontrolēt to dalībnieku skaitu.

Informāciju sagatavoja Viļakas jauniešu iniciatīvu centra vadītāja Madara Jeromāne.

Informācijai “Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros”.

 

 

Citas ziņas no šīs kategorijas

Labdarības koncerts “Nepaej garām!”

Ar ikdienas rūpēm, ar šī gada  mainīgajiem laika apstākļiem, ar domām par Ziemassvētkiem klāt ...

Paziņojums

AS “Publisko aktīvu pārvaldītājs Possessor” elektroniskajā izsolē elektronisko izsoļu vietnē https://izsoles.ta.gov.lv/ ar augšupejošu soli ...

Viļakas Vissvētās Dievmātes Patvēruma pareizticīgo baznīcā jauna ikona

Pareizticīgo baznīca nav tikai ēka, kur notiek dievkalpojumi. Dievnams arī ir mājvieta daudzām ikonām, ...