Vasaras nometnes bērniem

Biedrība “Saules stari Viļakai” ir saņēmusi finansējumu projekta Nr. 2021.LV/ĢDP/005/01 “Ģimenes – miera un prieka osta” īstenošanai. Projekts ir atbalstīts Latvijas valsts budžeta finansētā programmā “Ģimenei draudzīga pašvaldība”. Programmas administrēšanu nodrošina Sabiedrības integrācijas fonds.

Projektu “Ģimenes – miera un prieka osta” biedrība “Saules stari Viļakai” kopā ar sadarbības partneri biedrību “SAVI” realizēs no 2021.gada 1.jūnija līdz 15.oktobrim. Darbības virzieni 1.5.1. Pasākumi bērniem, t.sk. nometņu rīkošana ģimenisku vērtību godināšanai un 1.5.2. Pasākumi ģimenisku vērtību godināšanai. Kopējais budžets ir 7428.71 Eur.  Mērķis ir popularizēt ģimenes vērtību sabiedrībā un pašās ģimenēs, veidot draudzīgu vidi un sadarbību starp dažādām paaudzēm ģimenē, veicināt sabiedrības līdzdalību, iesaistoties brīvprātīgajā darbā projektā. Mērķa grupa ir Viļakas novada bērni vecumā no  9 līdz 12 gadiem, bērnu vecāki un vecvecāki.  Projekta norise ir Viļaka.

Neskatoties uz sarežģītajiem un mainīgajiem valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem, ievērojot tos ir iespējams noorganizēt nometnes. Nometņu vadītāja būs Anita Vjakse, kurai ir derīga nometņu vadītāja apliecība, pieredze nometņu vadīšana un pieredze pedagoga darbā.

Pirmā nometne ir plānota no 28. līdz 31.jūlijam Viļakā. Otrā nometne ir plānota augustā, par tās norises datumiem informēsim. Un projekta noslēgumā ir paredzēts viens visu ģimeņu godināšanas pasākums “Ģimenes – miera un prieka osta”.

Projektā aicinām pieteikties bērnus vecumā no 9 līdz 12 gadiem. Par dalību projektā ar katru bērna vecāku noslēgsim līgumu, kas dos iespēju tiem bērniem, kuri nav izslimojuši, kuri nav potēti, pieteikties uz bezmaksas Covid-19 pārbaudes testu. Dalība nometnē ir bezmaksas. Par projektā piešķirtajiem līdzekļiem iegādāsimies nepieciešamo aprīkojumu nometnei un radošajām darbnīcām, kā arī ēdināšanas firma nodrošinās nometnes dalībniekiem kafijas pauzes. Aicinām jauniešus pieteikties un kļūt par brīvprātīgajiem palīgiem nometnes un meistardarbnīcu vadītājiem.  Arī ar jauniešu vecākiem noslēgsim līgumu par dalību nometnē, lai būtu iespējams pieteikties bezmaksas Covid-19 testiem.

Aicinām bērnus līdz 19.jūlijam pieteikt pie skolotājas Initas Raginskas, mob.t. 29207926. Sīkāka informācija zvanot Initai.

Informāciju sagatavoja: Vineta Zeltkalne

“Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Publikācija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par publikācijas saturu atbild biedrība “Saules stari Viļakai”.

Citas ziņas no šīs kategorijas

„Atvadas no bērnudārza” – Sagatavošanas grupas „Bitītes” izglītojamo izlaidums Viļakas pirmsskolas izglītības iestādē

12.jūnija rīts pēdējo reizi pulcināja sagatavošanas grupas „Bitītes” bērnus „Namiņā”, kuru līdz šim bija ...

Ja patīk darbs ko dari, Tu nenogursti

Septembrī Latvijā ieradās divas meitenes: no Armēnijas un Norvēģijas, lai veiktu brīvprātīgo darbu Viļakas ...

Sveicam Annu skaistajos svētkos

Kur īdama, naīdama,Vysur goju dzīdodama,Lai nasoka sveši ļaudis-Dorba dēļ nūskumuse. Novēlam arī turpmāk saglabāt ...