Autobusu kustību grafiks Vēlēšanu dienā, sestdien, 5.jūnijā

Vēlēšanu dienā, sestdien, 5.jūnijā kursēs autobusi pa Medņevas, Susāju un Šķilbēnu pagasta teritoriju uz vēlēšanu iecirkņiem pēc sekojoša grafika:

Susāju pagasts:

Viļaka- plkst.10.00
Meirava-plkst.10.05
Tutinava-plkst. 10.10
Sils- plkst. 10.15
Sosnīcas – plkst. 10.20
Plešava -plkst. 10.25
Vēdenieši -plkst. 10.30
Tepenīca -plkst. 10.35
Gruzdova- plkst. 10.40
Klāni -plkst. 10.45
Egļava- plkst. 10.50
Susāji- plkst. 10.55
Svilpova -plkst. 11.00

Šķilbēnu pagasts

Pieturas vieta

Atiešanas laiks

 

Upīte (no pieturas)

9.00

 

11.10 – atpakaļ reisa izbraukšanas laiks no stāvlaukuma pie kultūras centra

Stabļova

9.05

Čilipīne

9.10

Porskova

9.15

Stiglova

9.20

Sišova

9.25

Vilkova

9.30

Lejastači

9.35

Komunārs

9.40

Svičova

9.50

Bākarova

9.55

Šķilbani (pie muižas)

10.05

Rekova

10.10

 

Autobusa vadītāja mob.t. 26535120 (Francis)

Medņevas pagasts

Pieturas  vietaAtiešanas laiks
  
Semenova9.00
Kangari “Kalnadruvas”9.20
Slotukalns9.40
Viduči  pie kapiem9.50
“Akmeņdruvas”9.55
Semenova TAUTAS NAMS10.00
  
2.ATPAKAĻ 
Tautas nams10.30
“Akmeņdruvas” Viduči10.35
Viduči pie kapiem10.40
Viduči –Slotukalns10.50
Slotukalns -Kangari11.10
Kangari-Loduma  “Baltalkšņi”caur  Aizpurvi11.25
Loduma  pie krusta11.30
Aizpurve  11.35
Tautas  nams11.45
  
2.Atpakaļ 
Semenova -Aizpurve12.15
Loduma  “Baltalkšņi “  12.25
Semenova12.40

Citas ziņas no šīs kategorijas

Saņemtas Draudzīgā Aicinājuma nominācijas Viļakas novadniekiem

22.reizi Draudzīgais Aicinājums Cēsīs, kur pirms trīsdesmit gadiem atdzima šī latviskā un unikālā ideja, ...

PAZIŅOJUMS

Sakarā ar pozitīvu COVID-19 gadījumu Viļakas pilsētā, Viļakas novada dome, Susāju pagasta pārvalde un ...

Var iesniegt lauku bloku precizējumus

No šā gada 7.februāra lauksaimnieki var veikt lauku bloku un ainavu elementu precizēšanu. Precizēšanas ...