Top velo – remonta darbnīca

Šī publikācija ir sagatavota ar programmas 2014.-2020.gadam finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild  Balvu novada pašvaldība, tā var neatspoguļot Programmas, Programmas dalībvalstu Latvijas, kā arī Eiropas Savienības viedokli.”

Turpinās projekta Nr. LV-RU-006 “GREENWAYS RIGA-PSKOV” (Zaļie ceļi Rīga – Pleskava) realizēšana.

Projekta vadošais partneris ir Viļakas novada dome. Sadarbības partneri: Vidzemes tūrisma asociācija, Pleskavas reģiona tūrisma komiteja, Pleskavas rajona administrācija, Ostrovas rajona administrācija, Pitalovas rajona administrācija, Palkinas rajona adminstrācija, Balvu novada dome, Gulbenes novada dome, Ērgļu novada dome, Ogres novada dome un Ropažu novada dome. Projekta asociētais partneris ir Latvijas zaļo ceļu asociācija.

Uzsākta zaļā ceļa velo informācijas ēkas rekonstrukcija. Pēc ēkas rekonstrukcijas ir plānots rekonstruēto ēkas daļu nodod nomā uzņēmumam, kurš nodrošinās velosipēdu remontu un tehnisko apkopi. Būvdarbus veic iepirkuma procesā uzvarējusī firma “SIA „AKVILONS Z” no Gulbenes novada un būvuzraudzību nodrošinās SIA “RS Property”, būvuzraugs Uldis Stuklis. Būvdarbiem jānoslēdzas līdz jūnijam.

Ēkā tiek ievilkta elektrība, izveidots e-velosipēdu uzlādes punkts, tiek ierīkots sanitārais mezgls ar dušu, kurā būs iespēja velo tūristiem nomazgāties. Ir ievilts centrālais ūdensvads un kanalizācija, pieslēdzoties pie Viļakas Valsts ģimnāzijas ūdensapgādes sistēmai. Ēkai nomainīs arī jumta segumu, veiks nepieciešamos būvdarbus, lai atjaunotu gaiteni un vienu telpu– velo remontdarbnīcas ierīkošanai. Ēkai ierīkos arī zibensaizsardzību. Ēkā sniegs pakalpojumus vietējiem, tuvākiem un tālākiem velosipēdu saimniekiem, zaļās trases velo tūristiem.

Projekta kopējais budžets ir  793036.00 Eur, Projekta līdzfinansējums no Latvijas – Krievijas pārrobežu sadarbības programmas 2014 -2020.gadam ir 713732.40 Eur (90 % no projekta budžeta) un projekta partneri līdzfinansē projektu 10 % apmērā – 79303.60 Eur.

Programmu 2014.-2020.gadam līdzfinansē Eiropas Savienība un Latvijas Republika.

Teksts un foto: Vineta Zeltkalne

 

Citas ziņas no šīs kategorijas

Lauksaimniecībā izmantotā iepakojuma nodošanas iespējas

SIA “ZAAO” (ZAAO) vasaras mēnešos piedāvā lauksaimniekiem pieteikt lauksaimniecībā izmantoto iepakojuma savākšanu no saimniecības ...

Piedalies izglītības iestādes logo izveides konkursā!

Viļakas pirmsskolas izglītības iestāde rīko izglītības iestādes logo konkursu. Konkursā var piedalīties ikviena juridiska ...

Draudzīga domu apmaiņa Medņevas bibliotēkā

Lai dalītos ar sava amata noslēpumiem, veiksmes stāstiem un iecerēm, Viļakas novada bibliotekāres ciemojās ...