Vēlies attīstīt ideju ar sociālu mērķi Ziemeļlatgalē un pašlaik nestrādā?

Biedrība “Radošās Idejas” aicinām bezdarbniekus (vismaz 30 gadus vecus), nestrādājošus pensionārus un personas, kas atrodas bērna kopšanas atvaļinājumā, iesaistīties Erasmus+ projekta “Atvērtā pilsēta” īstenošanā. Ja projekta īstenošanas laikā dalībnieks kļūs par nodarbināto vai pašnodarbināto, dalību projektā varēs turpināt bez izmaiņām.

Projekta mērķis ir veicināt sadarbību starp bezdarbniekiem, māksliniekiem un sociālajiem novatoriem, lai aktivizētu vietējās kopienas Ziemeļlatgalē un uzlabotu pilsētvidi. Projekts sākās 2020. gada novembrī un norisināsies līdz 2022. gada nogalei.

Projekta dalībniekiem būs iespēja piedalīties šādās projekta aktivitātēs. 2021. gada pavasarī kopīgi tiks apzinātās vietas, kur cilvēki labprāt pulcējas, un apkopotas idejas nelieliem uzlabojumiem apkaimēs pilsētvides uzlabošanai. Rudenī norisināsies apmācības, kas ieļaus iekļaus dažādus seminārus un radošas nodarbības. Apmācību saturs tiks pielāgots dalībnieku vajadzībām. 2022. gada pavasarī un vasarā dalībnieki varēs saņemt nelielu finansiālo atbalstu (materiālajiem līdzekļiem) kopīgas projekta idejas ar sociālu mērķi radīšanai un īstenošanai savā apkaimē. Turklāt 10 dalībniekiem būs iespēja apmeklēt starptautiskas apmācības Grieķijā 2022. gada pavasarī un Vācijā 2022. gada rudenī.

Lai pieteiktos dalībai projektā, lūdzam aizpildīt pieteikuma anketu līdz 2021. gada 28. februārim un nosūtīt to uz e-pastu anita.p@inbox.lv. Dalībnieka anketa un vairāk informācija par projektu atrodama biedrības “Radošās Idejas” mājas lapā www.creativeideas.lv.

Biedrības “Radošās Idejas” īstenoto Erasmus+ projektu “Atvērtā pilsēta” līdzfinansē Eiropas Savienība.

Kontaktinformācija: Anita Kairiša, anita.p@inbox.lv, tālr. 29137849

Citas ziņas no šīs kategorijas

Aizvestie. Neaizmirstie. 80 gadi kopš 14. jūnija deportācijām

Aizrestotie ešeloni, Liekas, ka pār sirdi pāri Braucat, tumši dunēdami. Visur izmisums un bāri. ...

Vecvecāku pasākums „Namiņā”

Viena stunda laimes asaru, Trīsdesmit piecas minūtes sapņu, Desmit minūtes jauku domu, Bet nobeigumam, ...

Aprīlī atsākās būvdarbi bijušajā linu fabrikas teritorijā

Par balto un sniegoto šī gada ziemu priecājās bērni, jaunieši un pieaugušie, bet būvfirmām ...