KINOPUNKTS Viļakas Valsts ģimnāzijā

Laikā, kad ir apstājušies visi aktīvie svētku pasākumi, KINOPUNKTS  piedāvā iespēju  sagādāt skolēniem Ziemassvētku prieku caur kino skatīšanos skolā (Latvijas skolas somas projekta ietvaros). Kinopunkts organizē filmu demonstrēšanas projektus kopš 2008. gada, katru gadu kāpinot demonstrēto filmu skaitu.

Pie mums, uz Viļakas Valsts ģimnāziju, 1.-4.klašu skolēnus sasniedza animācijas filmu izlase “Zelta Ziemassvētki”

Projektā iekļautas sekojošas filmiņas: Baltā pasaka (pēc I. Ziedoņa), Ziemassvētki, ReSgalības, Kraukšķītis  (Animācijas Brigādes leļļu filmiņas), Kad āboli ripo (studija Rija), Māsa un Brālis (studija Dauka), Raganas poga (Nila Skapāna plastelīna tehnikā veidota animācija).

2.klases skolēniem vislabāk patika filmiņa par mazo, mīļo piparkūku vīriņu Kraukšķīti. “Tuvojas Ziemassvētki un es arī cepšu mājās piparkūkas kopā ar māmiņu! “apgalvoja bērni.

Savukārt trešklasnieki ar prieku atcerējās latviešu valodas stundā lasīto I. Ziedoņa Balto pasaku, pēc tam noķēra sniegu un devās ārā zīmēt Balto pasaku, un nu varēja to arī noskatīties!

1.klases bērni izpaudās zīmējumos- “Mums patika visas!”

Daudzus 4.klases skolēnus uzrunāja multfilma ReSgalības, bija jautra un smieklīga,  tikai pietrūka  ierunāta  teksta, viena no nenopietnākajām filmiņām.

Pēdējā mācību nedēļā, pirms došanās Ziemassvētku brīvdienās, katra klase atrada laiku, lai noskatītos un pārrunātu redzēto.

Projekta koordinatore I.Krilova

Citas ziņas no šīs kategorijas

Sestdien – Zemes stunda 2020

Jau šo sestdien, 2020.gada 28.martā, no plkst. 20:30 līdz 21.30 notiks Zemes stunda – globāli lielākā ...

Rūķi nāk ciemos!

Ziemassvētki ir laiks, kad gaismas loki liecas un sveču mirdzums spēj iededzināt katrā no ...