“KOKLĪTES CEĻOJUMS”

4.decembrī Viļakas Valsts ģimnāzijas 1.-4.klašu grupu skolēni Latvijas skolas somas ietvaros, skolas zālē vēroja aktiera, vīru kopas “Vilki”vadītāja un multiinstrumentālista Edgara Lipora koncertnodarbību “Koklītes ceļojums”.

Pasakas formā skolēni tika iepazīstināti ar dažādiem mūzikas instrumentu tēliem- bungām, mandolīnu, ģīgu, dūdām u.c.. Katrs instruments pārsteidza ar savu  savdabīgo  izskatu un individuālo skanējumu.

Galvenā varone  Mazā Koklīte, kura dzīvo kopā ar savu tēti Lielo Kokli, un kā jau maziņai un zinātkārai radībai tai ir daudz jautājumu par apkārtējo pasauli. Tie nekad nebeidzas, jo rodas jauni un jauni, piemēram, kāpēc puķes aug uz augšu, kāpēc saule ir dzeltena, kāpēc sniegs ir balts utt..

Lai to visu noskaidrotu, Mazā Koklīte kopā ar skolēniem devās  pasaulē rast atbildes uz saviem neskaitāmajiem jautājumiem.

Nodarbība bija gan izzinoša, gan praktiska, jo  tika iesaistīti līdzdarboties arī skatītāji. Nodarbības laikā  tika ievērotas  epidemioloģiskās drošības prasības izglītības iestādē.

Projekta koordinatore I. Krilova

Foto L. Ozola, I. Rēvalde

Citas ziņas no šīs kategorijas

No 13. septembra divos maršruta Rīga–Viļaka–Baltinava reisos iekļauta pietura Apkārtupīte

Atsaucoties iedzīvotāju ierosinājumiem, no 2021. gada 13. septembra maršruta Nr.7912 Rīga–Viļaka–Baltinava reisā, kas pieturā Baltinava katru ...

Pilngadības svētki Viļakā izskanējuši!

Sestdien, 23.jūlijā Viļakas estrādē caur baltu, ziediem rotātu arku ienāca Medņevas, Susāju, Vecumu, Žīguru ...