NVO pārstāvjus aicina pieteikties semināram “Sociālo mediju un digitālā mārketinga iespējas” ar Artūru Medni

Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs (DNVOAC) 2020. gada 27. novembrī no pl. 11:30 līdz 14:30 rīko tiešsaistes apmācību bezmaksas semināru “Sociālo mediju un digitālā mārketinga iespējas”.

Seminārā digitālā satura mārketinga aģentūras “New Black” vadītājs Artūrs Mednis* 3 stundu garumā interesentus informēs par interneta vidē bāzēto aplikāciju un vietņu izmantošanu darbam ar sabiedrību:

– kā veicināt kvalitatīvu, operatīvu un divpusēju komunikāciju starp NVO, iedzīvotājiem un medijiem;

– kā uzlabot informācijas apmaiņu Latgalē;

– interneta vidē bāzēto aplikāciju un vietņu loma NVO sektora pozitīvā tēla un atpazīstamības veidošanā;

– sociālo mediju un digitālā mārketinga iespējām, rīkiem.

Seminārā paredzēta pozitīvo piemēru demonstrēšana un diskusija par komunikācijas u.c. aktuālajiem jautājumiem.

Interesentus aicinām pieteikties semināram līdz 25. novembrim, reģistrējoties šeit: ej.uz/seminarsarMedni2020

Vietu skaits ierobežots.

*Artūrs Mednis pamatoti tiek uzskatīts par vienu no labākajiem Latvijas sociālo tīklu pazinējiem un vienu no zināmākajiem digitālā mārketinga ekspertiem. Savulaik viens no pirmajiem un populārākajiem blogeriem un sociālo tīklu lietotājiem ar ievērojamu sekotāju pulku, moderno komunikācijas veidu guru, digitālā mārketinga apmācību vadītājs un divu augstskolu mācībspēks, šobrīd Artūrs vada paša izveidotu radošo digitālā satura mārketinga aģentūru “New Black”.

Apmācību seminārs tiek rīkots Latvijas mazākumtautību biedrību un citu NVO sektora pārstāvju digitālo prasmju apguvei, to darbības efektivitātes un līdzdalības paaugstināšanai DNVOAC un Kultūras ministrijas līdzdalības līguma “Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu mazākumtautību līdzdalības veicināšanas jomā” (Nr.2.5-8-26) ietvaros.

Informācija interesentiem: Dienvidlatgales NVO atbalsta centra koordinators Oskars Zuģickis, t.: 26565858, e-pasts: oskars@nvoc.lv

Citas ziņas no šīs kategorijas