Zemessardze sveic Viļakas novada iedzīvotājus valsts svētkos

Novembris Latvijā ir īpašs, jo to atceramies kā Latvijas neatkarības cīņu mēnesi. 11. novembrī svinam Lāčplēša dienu, bet 18. novembris ir diena, kad īpaši godājam un izrādām mīlestību pret mūsu tautas vērtīgāko mantojumu – neatkarīgu Latvijas valsti. Mūsu uzdevums ir šo mantojumu dāvāt arī nākamajām paaudzēm.

Tuvojoties valsts svētkiem, Zemessardzes 31. kājnieku bataljona komandieris Viļakas novada iedzīvotājiem vēl: “Mums ir unikāla iespēja dzīvot demokrātiskā valstī, ko jāspēj novērtēt ikvienam iedzīvotājam. Sargāsim šo demokrātiju ikdienā, gan savās sirdīs, gan ar saviem darbiem. Nepakļausimies totalitāro režīmu un citu Latvijas ienaidnieku dezinformācijai, un turēsim demokrātiskās vērtības savā prātā. Saules mūžu Latvijai!”.

Patriotisms un valsts mīlestība jau vairāk nekā 29 gadus ir vienojusi tos Latvijas iedzīvotājus, kuri izvēlējušies pievienoties zemessargu rindām. Zemessardze kā lielākā Nacionālo bruņoto spēku struktūra un valsts teritoriālās aizsardzības pamats dod iespēju Latvijas Republikas pilsoņiem brīvprātīgi kalpot savai valstij, rūpējoties par tās drošību un aizsardzību. Mūsu valsts aizsardzību stiprina Latvijas tautas pašapziņa un vēlme aizsargāt savu valsti.

Aicinām svētkos ikvienam par sevi domāt kā būtisku valsts daļu. Savukārt tos Viļakas novada iedzīvotājus, kuri vēlas dot ieguldījumu mūsu valsts aizsardzībā, Zemessardzes 31. kājnieku bataljons aicina pievienoties savam zemessargu pulkam, zvanot pa tālruni 1811, 26009747, rakstot uz e-pastu esizemessargs@mil.lv vai personīgi ierodoties bataljonā, Lāčplēša ielā 1, Alūksnē.

Valsts aizsardzība ir mūsu kopējā atbildība!

Informāciju sagatavoja
Zemessardzes 31.kājnieku bataljona
Civilmilitārās sadarbības speciālists
Aigars Ribušs
Tālr. 26009747

Facebook/Vidzemes brigādes zemessargi

Citas ziņas no šīs kategorijas

Augu aizsardzības līdzekļu lietošana Latvijā ir kontrolēta un pārkāpumu gadījumā vainīgie saņem sodu

Ņemot vērā izskanējušās bažas par augu aizsardzības līdzekļu (ALL) nepamatotu lietošanu lauksaimniecībā, Zemkopības ministrija ...

Upītē atklās renovēto Nemateriālās kultūras mantojuma centru

Šo sestdien 19. augustā Balvu novada Upītē pēc mazliet vairāk kā gada renovācijas un ...

Turpinās ceļu būvdarbi Šķilbēnu pagastā

Projektā Nr. 18-07-A00702-000091 „Viļakas novada pašvaldības Šķilbēnu pagasta „Plešova – Siševa” ceļa pārbūve” un Nr. 18-07-A00702-000111 ...