Borisovā jauns apgaismojums

Septembrī noslēdzās plānotie elektromontāžas darbi Vecumu pagasta Borisovas ciemā.  Uzņēmējs SIA “Aiva V” veica ielu apgaismojuma remontdarbus Borisovas ciemā par kopējo summu 6883,01 Eur.  Borisovas ciemā uz valsts vietējā autoceļa V475  Borisova – Vecumi SIA “Aiva V” uzstādīja 5 jaunas apgaismojuma laternas un divus gaismekļus pie Borisovas tautas nama ēkas uzlika uz esoša elektrības staba, izveidojot jaunu atsaiti.

Susāju un Vecumu pagasta pārvaldes vadītājs Ilmārs Locāns ir priecīgs, ka pašvaldības budžetā tika ieplānots finansējums elektromontāžas darbiem. “Borisovas ciemā, virzienā uz Vecumu pusi bija tumšs. Jau vairākus gadus iedzīvotāji jautāja, vai pašvaldība varētu šo posmu izgaismot. Iedzīvotāju lūgums ir izpildīts un šogad realizēts. Esmu priecīgs, ka daudzi Borisovas ciema iedzīvotāji gada tumšajos mēnešos un vakaros var drošāk nokļūt savās mājās,” teica Ilmārs Locāns.

Jaunais apgaismojums ir noregulēts, lai ieslēdzas vakaros un izslēdzas rītos automātiski. Par izgaismoto ceļu priecīgi ir arī daudzi Borisovas ciema iedzīvotāji.

Teksts: Vineta Zeltkalne
Foto: Vineta Zeltkalne un Ligija Logina

Citas ziņas no šīs kategorijas

Šonedēļ sāk darboties vakcinācijas centri Balvos, Olainē, Dobelē, Valmierā un Līvānos

Ievērojot SARS CoV-2 vīrusa Omikron varianta straujo izplatību Eiropā un, lai mazinātu plašas Covid-19 ...

Viļakas novadā darbojas Brīvprātīgā darba veicēji no ārzemēm

Jau otro gadu Viļakas jauniešu iniciatīvu centrs sadarbojas ar Balvu jauniešu biedrību „Kalmārs”, lai ...

Prieks atkal tikties!

5.marta sestdienā Viļakas kultūras namā notika atpūtas vakars – improvizēta kafejnīca “Kā būtu, ja ...