Izveido pats savu sapņu ķērāju!

Viļakas jauniešu iniciatīvu centrā, Viļakā notika sapņu ķērāju darbnīca Valērijas Filipjonokas vadībā, kuras hobijs ir sapņu ķērāju veidošana. Visbiežāk Valērija sapņu ķērājus veido sava prieka pēc- iepriecina draugus un paziņas, bet šoreiz viņa tika uzaicināta uz jauniešu centru, lai savās prasmēs dalītos arī ar citiem jauniešiem.

Viss iesācies ar to, ka jauniete vēlējusies pašmācības ceļā iemācīties veidot sapņu ķērājus, atradusi video pamācību, bet pirmajā reizē nemaz nav nonākusi līdz iecerētajam rezultātam, jo darbs ir smalks un piņķerīgs, tomēr vēlme to iemācīties nav mazinājusies un visbeidzot Valērija neatlaidīgi sasniegusi vēlamo – izgatavojusi savu sapņu ķērāju, kas izskatījies kā iecerēts un radījis gandarījuma sajūtu par paveikto. Tā tas iesākās kā hobijs, kas joprojām priecē citus un pašu sapņu ķērāju veidotāju.

Raugoties uz skaistajiem sapņu ķērājiem vienmēr licies, ka tas ir tik ļoti sarežģīts darbs un nav izdarāms katram, tomēr, darot to pieredzējuša speciālista vadībā, to iespējams izveidot tādu, kādu pats vēlies un esi iedomājies.

Mūsdienās ir daudz iespēju apgūt jaunas prasmes, nav nepieciešams iet uz kādām īpašām apmācībām, ja kaut ko ļoti vēlies, meklē pamācības plašajos interneta avotos līdz esi iemācījies to, ko pats kāro.

Ikviens jaunietis ir aicināts dalīties savās idejās un pieredzē savā jauniešu centrā, kur iespējams organizēt jums interesējošus tematiskos vakarus un vairot kopā būšanas prieku!

Šobrīd tiek plānota pēcpusdiena, kurā būs dota iespēja izzināt veidus, kā iespējams veidot savu dzimtas koku interneta vidē, kā arī izzināt savas dzimtas vēsturi.

Paldies Valērijai par atsaucību!

Informāciju sagatavoja Viļakas jauniešu iniciatīvu centra vadītāja Madara Jeromāne

Foto: Amanda Orlovska

Citas ziņas no šīs kategorijas

Finanšu komitejas sēde

Finanšu komitejas priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs sasauc Finanšu komitejas sēdi 2023.gada 18.maijā plkst.13.00. Sēde notiks ...

Viļakā sporto

2022.gada 14.maijā Viļakā notika sporta sacensības “Individuālās vēsturiski sportiskās sacensības Viļakas pilsētā”, kas ir ...

Balvu novada Vēlēšanu komisijas PAZIŅOJUMS par iecirkņu komisiju izveidošanu 2022.gada 1.oktobra 14.Saeimas vēlēšanām

Saskaņā ar Centrālās vēlēšanu komisijas 2022.gada 5.maija Pašvaldību vēlēšanu iecirkņu komisiju izveidošanas instrukciju, noteikt ...