Pieejams jauns pakalpojums Viļakas novadā

Projekta īstenotājs Guntis Circens realizēja projektu Nr.2020-VND-1-01 “Transportlīdzekļu kondicioniera servisa iekārta”. Projekta realizēšanai saņēma finansējumu no Viļakas novada domes 2000.00 Eur, līdzfinansējumam Guntis nodrošināja 480.50 Eur.  Iegādājās kondicioniera servisa iekārtu, kas nodrošinās kvalitatīvus, ātrus un profesionālus transportlīdzekļu (vieglo transportlīdzekļu, kravas transportlīdzekļu, traktortehnikas) kondicionieru uzpildes un remonta pakalpojumus Viļakas novadā. Transportlīdzekļu kondicionieru iekārtām būs iespējams veikt gan pārbaudi, gan uzpildīšanu, gan remontu. Pakalpojumu ir iespējams pieteikt pa tālruni, ir iespējams izbraukt pie klienta. Pakalpojuma sniegšanas vieta ir Līčupe, c. Bahmatova, Medņevas pagastā, tur ir izveidots jau riepu montāžas un balansēšanas pakalpojums. Guntis īrē telpas vietā, kur transportlīdzekļu vadītāji jau saņem pakalpojumu, tādejādi, klienti atbraucot saņemt vienu pakalpojumu, uzzina par iespēju saņemt jaunu pakalpojumu. Lai sniegtu šo pakalpojumu, Guntis gāja kursos, nokārtoja eksāmenu un ieguva sertifikātu, kas viņam dod tiesības strādāt ar šādām kondicionēšanas iekārtām un tās apkalpot.

“Kondicioniera servisa iekārtu iegādājos augustā. Par jauno pakalpojumu bija interese, bet tā kā sezona jau tuvojās noslēgumam, āra temperatūra augustā nebija vairs tik augsta, tad domāju, ka tikai nākamgad redzēšu īsto pieprasījumu šim pakalpojumam. Secināju, ka veiksmīgi bija tas, ka jauno biznesu uzsāku jau esoša uzņēmēja telpas, kurš pagājušajā gadā realizēja Viļakas novada pašvaldības atbalstīto projektu uzņēmējdarbībā. Tā ierodoties saņemt vienu pakalpojumu, cilvēki uzzināja par jaunu pakalpojumu transportam. Vērtēju, ka tā bija laba iespēja, labs starts uzņēmējdarbības uzsākšanai. Svarīgi ir projektu konkursā startēt ar labu ideju un gribasspēku iet un darīt. Pateicoties šim atbalstītajam projektam, plānoju turpināt attīstīt pakalpojumus automašīnu īpašniekiem. Plānoju iegādāties pulēšanas mašīnu, ar ko pulēt vieglo automašīnu plastmasas lukturus,” ideju par uzņēmējdarbības uzsākšanu atklāja un nākotnes plānus ieskicēja Guntis Circens.

                                                                                                Teksts: Vineta Zeltkalne
                                                                                             Foto: no personīgā arhīva

Citas ziņas no šīs kategorijas

Santai Mežābelei (Antoņinai Ločmelei) – 80

Ziemas baltumā šogad jubileju svin novadniece – ilggadēja skolotāja un rakstniece Santa Mežābele, īstajā ...

Uzsāk projekta “Zaļie ceļi Rīga – Pleskava” realizāciju

  Viļakas novada dome informē, ka 2019.gada 1.septembrī uzsāk projekta Nr. LV-RU-006 “GREENWAYS RIGA-PSKOV” ...

Balvu novada domes sēde

DOMES SĒDE notiks 2021.gada 25.novembrī, plkst.10.00 klātienē (deputātiem “zaļajā režīmā”) Balvu Kultūras un atpūtas ...