Aicinām uzņēmējus pieteikties dalībai

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Latgales Plānošanas reģionu aicina uzņēmējus pieteikties dalībai Iespēju festivālā “Uzņēmēju Dienas Latgalē 2020”, kas šī gada 25. un 26. septembrī norisināsies jaunuzceltajā Rēzeknes Olimpiskajā centrā.

Dalība klātienē ar izstāžu stendiem

Izstāde klātienē pulcēs uzņēmējus no Latgales un visas Latvijas, lai iepazīstinātu apmeklētājus ar savu daudzveidīgo produktu un pakalpojumu klāstu. Neapšaubāmi, pasākums noritēs saskaņā ar visiem aktuālajiem pulcēšanās regulējumiem, pastiprināti rūpējoties par dalībnieku un apmeklētāju drošību.

Dalība attālināti ar virtuālo stendu

Lai pasākumam piesaistītu iespējami plašāku uzņēmumu un interesentu auditoriju, šogad pirmo reizi bez ierastās klātienes piedāvājam dalībniekiem arī virtuālo dalību, nodrošinot tiešsaistes video komunikāciju no saviem birojiem vai ražotnēm ar Cisco Webex platformas palīdzību. Vienlaikus apmeklētājiem būs iespēja tiešsaistē sekot līdzi zālē notiekošajam pasākuma tiešraidē Iespēju Festivāla mājas lapā, FaceBook profilā, kā arī portālā TVNet. Lai sasniegtu maksimāli gan klātienes, gan attālināto apmeklētāju auditoriju, iespējams piedalīties pasākumā gan ar klātienes, gan virtuālo stendu.

Dalība B2B starptautiskās tīklošanās platformā

Neapšaubāmi, Iespēju Festivāli “Uzņēmēju Dienas” ir lielākie un nozīmīgākie šāda veida reģionālie pasākumi, taču, lai tos attīstītu starptautiskā līmenī, piedāvājam uzņēmumiem pieteikties starptautiskās tīklošanās pasākumā, kas norisināsies “Uzņēmēju Dienas Latgalē 2020” ietvaros. Uz tīklošanos aicinām uzņēmumus, kas pārstāv kokrūpniecības, būvniecības, metālapstrādes, tekstila vai kosmētikas nozares. Ārvalstu uzņēmumu vidū informāciju par pasākumu izplatām, izmantojot plašo kameru tīklu visā pasaulē, LTRK un LIAA pārstāvjus ārzemēs, kā arī EEN tīklu, tādējādi uzrunājot plašu starptautisko auditoriju.

Tiešsaistes semināri jeb vebināri

Ņemot vērā vienmēr plašo dalībnieku interesi par iespējām plašākai auditorijai pastāstīt par savu piedāvājumu, pirmo reizi organizējam tiešraides kanālu, kas pilnībā sastāvēs no pasākuma dalībnieku veidota satura – vebināriem. Tā ir iespēja veidot 20-30 minūšu garas prezentācijas, pastāstot vairāk par savu uzņēmumu un piedāvājumu apmeklētājiem tiešsaistē, kā arī pašiem īpaši aicinot interesentus pievienoties tiešraidei.

Sīkāka informācija: https://www.uznemejudienas.lv/registracija

Citas ziņas no šīs kategorijas

Pagarināta reflektantu uzņemšana Valsts robežsardzes koledžā

Līdz 2023.gada 6.februārim ir pagarināta reflektantu uzņemšana mācībām Valsts robežsardzes koledžā. Latvijas pilsoņi ar ...

Turpinās ceļu būvdarbi Šķilbēnu pagastā

Projektā Nr. 18-07-A00702-000091 „Viļakas novada pašvaldības Šķilbēnu pagasta „Plešova – Siševa” ceļa pārbūve” un Nr. 18-07-A00702-000111 ...

Barikādēm 32

Balvu novada domes un pašvaldības vārdā vissirsnīgākais paldies tiem, kuri toreiz, riskējot  ar dzīvību, ...