Žīguru līnijdejotājas dejo Līnijdeju vakarā “Sudaliņas un Tirzas upju ielokā”

Ar moto: “Ja esi īstens līnijdejotājs un trešdienas vakari Tev ir brīvi, nāc, izloki kājas zem zilas debess kopā ar mums” .

          26.augusta pievakarē Žīguru Ritmikas un līnijdeju grupas “Punktiņi” dalībnieces posās tālajā ceļā uz Gulbenes novada Lejasciemu, ciemos pie līnijdeju grupas “Dzinteles” līnijdejotājām (vadītāja Marika Kamarūte), kuras Lejasciema estrādē aicināja ikvienu dejotāju uz 2020.gada noslēdzošo trešdienas līnijdeju vakaru. Vakara gaitā tika izdejotas gan sen zināmās dejas, gan tika mācītas no jauna. Lai pietiktu spēka izdejot visas dejas, “Dzinteles” dejotājas bija parūpējušās par garšīgu “Ozolu” maizi.

Līnijdeju vakaru kuplināja līnijdejotājas no Smiltenes līnijdeju grupa “Forever Live” (vadītāja Inguna Rudzīte), no Brantiem līnijdeju grupa “Kantrī ritmi” (vadītāja Edīte Laure), no Palsmanes līnijdeju grupa “Let’s dance” (vadītāja Gunita Skare), no Variņiem līnijdeju grupa “Spriksteles” (vadītāja Gunita Skare) un Žīguru līnijdeju grupa “Punktiņi”(vadītāja Laima Timmermane).

          Paldies “Puktiņu” dejotājām par neizsīkstošo enerģiju un burvīgu noskaņojumu arī darbdienas pēcpusdienā.

Paldies šoferītei Dainai par vizināšanu.

                                                                          Foto un teksts: Laima Timmermane

 

 

 

Citas ziņas no šīs kategorijas

Pozitīvas pārmaiņas bijušajā Viļakas linu fabrikas teritorijā

Aktīvi būvdarbi turpinās objektā bijušajā linu fabrikas teritorijā, kur, realizējot projekta Nr.5.6.2.0/17/I/022 “Uzņēmējdarbības attīstība ...

Finanšu komitejas sēde

Finanšu komitejas priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs sasauc Finanšu komitejas sēdi 2023.gada 15.jūnijā plkst.13.00. Sēde notiks klātienē ...

Noskaidroti konkursa “FIZMIX Eksperiments” pusfinālisti no Latgales

Skolēnu erudīcijas konkurss “FIZMIX Eksperiments” norisinās jau 27. reizi, un šogad tajā fizikas aizraujošo ...