Viļakas Kultūras nama mūsdienu deju grupa “Nola” dejo festivālā Krievijā

Viļakas Kultūras nama mūsdienu deju grupas “Nola” meitenes 8.martā piedalījās VIII starpvalstu horeogrāfiskās mākslas festivālā “Prazdnik tanca” Krievijas Federācijas Pitalovas rajona Belorusskij Kultūras centrā.

Deju grupai “Nola” tas bija jau trešais festivāls, kurā kolektīvs piedalījās. Kopā festivāla koncertā piedalījās bērni un jaunieši no 20 Krievijas kolektīviem  un 3 kolektīvi no Latvijas – Kārsavas, Balvu un Viļakas  novadiem. Kopā 250 dalībnieki dejoja 46 mūsdienu un tautiskās horeogrāfijas.

Dejot var ikviens – gan liels, gan mazs, nav svarīgs vecums, bet galvenais ir deja, ko no tās gūsti un smelies. To visu varēja skatīt un izbaudīt skatītāji pārpildītajā Kultūras centra zālē. Mūsu Kultūras nama kolektīva “Nola” dejotājām tā bija iespēja parādīt sevi, kā arī gūt jaunu pieredzi un emocijas.

Lielākajai daļai mūsu “Nola” meiteņu šis bija pirmais izbraukums ārpus  Latvijas un tāpēc pirms koncerta bija satraukums, bet pēc koncerta bija jau patīkams nogurums un apmierinātības sajūta. Un visiem bija tā  lieliskā sajūta, ka pēc labi izpildītām dejām dejotāji  ir devuši  pozitīvas emocijas skatītājiem.

Paldies mūsdienu deju grupas “Nola” meitenēm Jutai, Santai, Samantai, Sabīnei, Sofijai, Kristīnei, Sabīnei. un vadītājai Maritai Leišavniecei par ieguldīto darbu un labu sniegumu festivālā!

Paldies vecākiem Ivetai Korņejevai un Inesei Saidai par palīdzību un līdzjušanu!

Paldies Oļegam Keskam par atbalstu un  kopābūšanu festivālā!

Paldies šoferītim Aivaram Bērziņam! Paldies Gintai Locānei par dokumentu kārtošanu! Paldies Marijai par dejas mirkļu iemūžināšanu!

 

 

Viļakas Kultūras nama direktore A.Jevstigņejeva

Foto M.Bukovska

Citas ziņas no šīs kategorijas

Žīguru kultūras nama krievu ansamblis ’’Ivuški’’ apmeklē Jelgavu un Olaini

Šī gada 27.maijā Žīguru kultūras nama krievu dziesmu ansamblis “Ivuški” devās uz Jelgavas novadu, ...

Zemessardze sveic Viļakas novada iedzīvotājus valsts svētkos

Novembris Latvijā ir īpašs, jo to atceramies kā Latvijas neatkarības cīņu mēnesi. 11. novembrī ...

Balvu novada domes Sociālās un veselības aprūpes jautājumu komitejas sēde

Sociālās un veselības aprūpes jautājumu komitejas priekšsēdētāja Ruta Cibule sasauc Sociālās un veselības aprūpes ...