Valentīndienas burvība Viļakā

Valentīndiena ir viens no Viļakas jauniešu tradicionālajiem pasākumiem, kas tiek svinēts Viļakas Valsts ģimnāzijā un rada patīkamus mirkļus ikviena sirdī. Jaunieši svin draudzību, sapratni un savstarpēju cieņu, kas arī ir mīlestības izpausme. Ik gadu pasākumu organizē 10.klases audzēkņi sadarbībā ar Viļakas jauniešu iniciatīvu centru. Tas jauniešiem vienmēr ir izaicinājums, jo pasākuma plānošana nav viegls darbs un vienmēr ir vēlme padarīt šo dienu nebijušu un patīkamu.

Svētku noskaņa bija jūtama visas nedēļas garumā, par ko liecināja skaists skolas noformējums, kurš prasīja ne mazums rūpju, tāpat notika Valentīndienas pasta sūtīšana – ikviens skolēns un skolotājs gan sūtīja, gan saņēma apsveikumu no kāda skolasbiedra. Kad mīlētāju diena bija klāt, skolēni un skolotāji ieradās uzposušies svētkiem. Skolā darbojās fotostūris, kuru bija sarūpējuši 11.klases audzēkņi. Šogad katra klase uzņēma mīļbildi un visa skola balsoja par vislabāk izdevušos fotogrāfiju. Mīļbildes titulu ieguva 11.klase. Katrs pasākuma dalībnieks, kurš bija piedalījies balsošanā un bija palicis līdz pasākuma beigām, piedalījās loterijā. Laimīgā loze bija skolniecei Egijai Kokorevičai un skolotājai Inetai Lindenbergai, kuras tika patīkami pārsteigtas. Protams, neizpalika arī atrakcijas un uzdevumi, kur savu veiklību un atraktivitāti vislabāk parādīja 9.klases audzēkņi Ingus Pamils – Pamiljāns un Ramona Kalniņa par ko saņēma patīkamas dāvanas.

Pasākumā ģimnāzijas saimi priecēja arī dažādi priekšnesumi, kurus izpildīja Mairis Urbāns, Simona Zaremba un Daniels Šaicāns, 12.klases zēni, kā arī topošā mūziķe Jolanta Kuiko jeb MC Jolka, kura izpildīja pašas sacerētu dziesmu.

Šogad pasākuma galvenās organizatores bija skolēnu pašpārvaldes prezidenta vietniece Simona Zaremba un aktīviste Kristiāna Kokoreviča, kuras atklāja, ka viss ir paveicams, ja vien piedomā pie pienākumu sadales, nekautrējies lūgt palīdzību un sadarbojies ar citiem. Protams, atbildīgākos darbus vislabāk uzņemties pašām, svarīgi jau pirms pasākuma visu pārdomāt un izmēģināt, lai pasākuma laikā jūtamies pārliecinātas un drošākas. 

Skolotāja Ineta Lindenberga bija priecīga par laimestu loterijā, kas bija spēle „Mēmais šovs”,  jo visbiežāk pati ir pasākumu organizatore, kas liedz iespēju būt dalībniekam. Tāpat priecājas, ka jaunieši izpaužas radoši un katru gadu rod jaunus risinājumus un pieejas pasākumiem.

Informāciju sagatavoja Viļakas JIC vadītāja Madara Jeromāne
Foto: Raivo Orlovskis un Simona Zaremba

Citas ziņas no šīs kategorijas

Turpmāk īpašniekiem suņi ar mikroshēmu jāapzīmē un LDC jāreģistrē līdz suņu 4 mēnešu vecumam

Zemkopības ministrija informē, ka, stiprinot dzīvnieku īpašnieku atbildību, Veterinārmedicīnas likumā ir noteiktas stingrākas prasības ...

RŪĶI DEVĀS CEĻĀ…

Ar sniegpārslu deju, zvaniņu dziesmu, ar skuju smaržu un svecīšu liesmām tuvojas Ziemassvētki. Neierasti, ...

Pirms apkures sezonas parūpējies par mājokļa ugunsdrošību!

Iestājoties rudenīgam un vēsākam laikam, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņem arvien vairāk ...