Griežam deju karuseli Viļakas Kultūras namā !

Valentīndienas noskaņās 15.februārī Viļakas kultūras namā pulcējās dažādu žanru dejotāji, lai atklātu dejas daudzveidību, ķermeņa plastiku un dvēseles bagātību. Mīlestība ir vajadzīga ne tikai, lai atrastu savu otro pusīti un lai veidotu ģimeni. Ar mīlestību mēs varam atklāt savu iekšējo pasauli, rast prieku un gandarījumu par dzīvi. Dejotprieks, draudzīga noskaņa un kopā būšana, radošās dzirksts meklējumi, emocionāls gandarījums un dejas soļos ieaustā enerģijas deva raksturo visus koncerta dalībniekus, kas priecēja ikvienu pasākuma apmeklētāju. Viļakā visi jūtas kā savējie, jo šeit ierodas tie, kam dejas ir sirdslieta, smags darbs un mirklis, kura laikā var izrauties no ikdienas rutīnas un justies brīvi.

Veronika ( I.Lindenberga) un Roberto ( N.Orlovs), pasākuma vadītāji, iepazīstināja visus gan ar novada kolektīviem, gan attālākiem viesiem. Dažādas savā raksturā, izpildījumā un ārējā spilgtumā sevi pieteica līnijdejotājas – kolektīvs „Raganiņas” no Gulbenes, Mālupes kolektīva „Nāc līdz!” dejotājas, Žīguru kolektīvs „Punktiņi” un pašmāju līnijdeju grupa „Ziemeļmeitas”. Savijot gan tautiskus elementus, gan moderno deju soļus, skatītājus priecēja Rugāju dāmu deju kolektīvs „Junora” un Vīksnas dāmu deju kopa „Kaimītes”. Kā vienmēr ar eleganci izceļas Viļakas kultūras nama seniora dāmu kolektīvs „Intriga”. Interesantas dejas izdejoja Upītes eksotisko deju grupa „Samia” un Viļakas modes deju grupa „Nola”. Deju programmu papildināja arī sarīkojumu deju izpildītāji, dažādu konkursu dalībnieki Alise un Kristiāns Keiši.

Skatītāju vidū valdīja emocionāla gaisotne – kājas piesita ritmu, pleci kustējās un rokas aplaudēja. Bet klāt varēja uzvilkt arī kādu meldiņu kopā ar jaukām un dziedošām dāmām – Larisu Kļaviņu un krievu dziesmu kvartetu, kā arī Roberto izcēlās ar solista prasmi.

Paldies visiem dalībniekiem par raitu dejas soli un kopā būšanu!

Paldies skatītājiem par aktīvo atbalstu dejotājiem!

Pasākuma vadītāja I.Lindenberga
Foto  J.Pužulis, A.Zelčs

 

 

Citas ziņas no šīs kategorijas

Paziņojums par apvienojamā Balvu novada vēlēšanu komisijas locekļu kandidātu pieteikšanās kārtību

Baltinavas, Balvu, Rugāju un Viļakas novadu domju deputātu kopsapulce ar 2020.gada 12.oktobra lēmumu „Par ...

#Labsvaibs rūpējas par jauniešu labbūtību

Iesākoties jaunajam mācību gadam, projekta Nr. VP2021/1-110 #Labsvaibs ietvaros tika īstenota aktivitāte „Mentālās veselības ...