Viļakas Valsts ģimnāzija aizvadījusi Atkalredzēšanās svētkus

Ik gadu pirmajā februāra sestdienā Viļakas Valsts ģimnāzijā notiek Žetonu vakars, kad 12.klases abiturienti saņem piederības apliecinājumu savai skolai – žetona zīmi. Kad dienas sāk stiepties uz pavasara pusi, divpadsmitās klases putni sāk vingrināt spārnus lielajai izlidošanai. Šogad skolas žetonu saņēma 19 skolas audzēkņi, ar kuriem ikdienā strādā klases audzinātāja Ineta Lindenberga. Šos jauniešus drīzumā sagaida karstais ieskaišu, eksāmenu laiks… un izlaidums.

Svinīgajā pasākuma daļā jauniešus, skolas absolventus un ciemiņus uzrunāja ģimnāzijas direktore S.Šaicāne un Viļakas novada domes priekšsēdētājs S.Maksimovs. Tad raisījās sirsnīgas uzrunas, jautri mirkļi un laba vēlējumi, ko ikvienam klātesošajam veltīja bijušie Viļakas skolu absolventi, kuri satikušies pēc pirmā, tad 5, 10, 15, 20, 25, 35 un tālākajiem jubilejas gadiem. Īpašs ciemiņš bija 1950.gada absolvente un vēlāk vidusskolas skolotāja Tokareva.

12.klases audzēkņi visiem pasākuma dalībniekiem veltīja koncertprogrammu, kurā atainoja savu pirmo tikšanos pēc prombūtnes dzimtajā novadā, dalījās spilgtākajās atmiņās par skolu un vienam par otru. Dziesmās, dejās un dramatizējumos jaunieši atklāja savas prasmes un talantus, ko apguvuši skolas gados. Rītdienas ceļi ir tāli un plaši – lai tie vienmēr ik pa laikam atved mājās un uz dzimto skolu!

Absolventu tikšanos īpaši gaišu un sirsnīgu uzbūra renovētās skolas telpas, jauns telpu aprīkojums, kā arī 11.klases un audzinātājas V. Mednes veidotais noformējums.

Paldies visiem par atbalstu, sadarbību un sapratni, gatavojoties svētkiem! Pateicība visiem absolventiem, ka radāt iespēju būt kopā ar 2020.gada gaviļniekiem!

 

Klases audzinātāja I.Lindenberga

Foto: A.Zelčs

Citas ziņas no šīs kategorijas

Līgo svētku brīvdienās gaidāmas izmaiņas vairāk nekā 500 reģionālo autobusu maršrutu

Sakarā ar Līgo svētku brīvdienām laika posmā no 2020. gada 21. līdz 24. jūnijam gaidāmas ...

Turpinās projekta Nr.3 „Būt un darīt” aktivitāšu īstenošana

Biedrības  „Skolēnu vecāku biedrība” projekta nr.3 ”Būt un darīt” ietvaros decembra mēnesī norisinās aktivitāte ...

Divdesmit septiņi Viļakas novada bērni izšūpoti Bērnības svētku šūpolēs…

25.jūlija rīts atnāca ar siltām lietus lāsēm, saulīte bija noslēpusies aiz mākoņa maliņas, bet ...